Volkano Marvel Lisanslı Spiderman Kulak Üstü Çocuk Kulaklığı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

En Sevdiğiniz Şarkıları En Sevdiğiniz Kahramanla Dinleyin

Marvel’in en sevilen karakterlerinden Örümcek adam görselli kulaklılar ile kahramanınız artık yanınızda.

Çocuğunuzun Kulağı Güvende

Güvenle müzik dinlemek için 88 dB ile sınırlanmış maksimum ses seviyesi vardır. Çocuk Kulaklığı, ses seviyesinin çocuğunuz için güvenli olduğundan emin olmanızı sağlar. Güvenli bir dinleme deneyimi için maksimum ses seviyesi 88 dB ile sınırlandırılmıştır. Marvel Spiderman Örümcek Adam Çocuk Kulaklığınız nerede olursanız, dinlediğiniz müzikten keyif almanızı sağlar. Hoparlör sürücüleri, tam dengeli ses verir.

Üstün Konfor ve Uyum İçin Baş Bandı

Baş bandı o kadar rahattır ki saatler boyunca keyifle takabilirsiniz. Çocukların kafalarında kulaklık olduğunu unutacakları kadar rahattır. Kulaklıkların ses seviyesi 88 db ile limitli olduğu için çocuğunuz dinlediği müziğin sesini maksimum seviyeye çıkartsa bile sadece 88db ile sınırlı bir ses duyabilecek. Kulaklık modülleri, üstün konfor ve güvenlik için yumuşak köpükten tamponlara sahiptir.

Özellikler

  • Marvel Spiderman Örümcek Adam Çocuk Kulaklığı Lisanslı MV-1001-VSM
  • 88dB ses seviyesi ile çocukların kullanımına uygundur
  • Ergonomik ve ayarlanabilir baş bandı
  • Yumuşak Kulak Süngerleri
  • Dayanıklı malzeme

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.