Skullcandy Uproar BT S5URHW Kulak Üstü Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Müzik Hep Sizinle Olsun

Bluetooth özelliği sayesinde istediğiniz cihazla eşleyebileceğiniz kablosuz kulaklığınızı her ortamda rahatlıkla kullanabilirsiniz. İsterseniz evinizin konforunda film izliyor olun, isterseniz sabah yürüyüşünüzde müzik dinliyor olun; Skullcandy Uproar Bluetooth kulaklığınız, her ortamda yüksek ses kalitesiyle yanınızda.

Sesinizi Duyurun

Skullcandy Uproar Bluetooth kulaklık, dâhili mikrofonu sayesinde görüşmelerinizi rahatlıkla yapma imkânı sunar. Tek bir tuşla aramaları kabul etmenize imkân sunan Skullcandy kablosuz kulaklık ile görüşmeniz bittikten sonra müzik keyfinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Ayrıca video görüşmelerinizde yüksek performans ve pratik kullanım sağlar.

Uzun Pil Ömrü Sayesinde Müzik Hep Sizinle

Skullcandy Uproar kablosuz kulaklığın dayanıklı pili ile müziğin sizi götürdüğü yere gidin. 10 saat boyunca kesintisiz kullanım sağlayan lityum pil, uzun süreli yolculuklarda veya yoğun tempolu ofis kullanımında bile yüksek performans sağlar.

Kontrol Sizde

Skullcandy Uproar BT kulaklığın üzerinde bulunan üç adet kontrol tuşu ile müziğinizin sesini açıp kısabilir, gelen aramaları kabul edip sonlandırabilirsiniz. Bu çok fonksiyonlu tuşlar, müzik listenizi yönetmenizi ve dinlediğiniz parçayı ileri- geri sarmanızı da sağlar.

Ayarlanabilir Başlığı ile Tam Size Uygun Bir Kulaklık

Kulaklığınızı başınıza göre ayarlamanızı sağlayan kafa bandı, rahat bir kullanım sunar. Ayrıca terleme karşıtı yumuşak materyali sayesinde kulaklarınızı rahatsız etmez.

Müziğinizle Aranıza Hiçbir Şey Giremez

Gürültü engelleme özelliği sayesinde kalabalık ve gürültülü ortamlarda bile müziğinizin tadını çıkarabilirsiniz. Kulaklıkla çalışmanızı gerektiren bir iş yapıyorsanız Skullcandy Uproar tam size göre. Ortam sesleri dikkatinizi dağıtmadan işinize konsantre olmanın konforunu yaşayabilirsiniz.

Müzik Keyfinizi için Yüksek Teknoloji

Her tür müziğe uyum sağlayan “Supreme Sound” teknolojisi sunan Skullcandy kablosuz kulaklıkla çalma listenizdeki her bir şarkının tadını çıkarabilirsiniz.

Skullcandy Farkı: Şık ve Göz Alıcı Tasarım

Skullcandy kullanıcılarının çok sevdiği kafatası amblemi, kaliteli materyali ve modern çizgileri ile Skullcandy Uproar kablosuz kulaklıkla müzik tutkunuza şıklık katabilirsiniz.

Teknik Özellikler

 • Marka: Skullcandy
 • Model: Uproar Bt S5URHW
 • Bluetooth Menzili: 33 Feet (11 Metre)
 • Pil Ömrü: 10 Saat
 • Tam Şarj Olma Süresi: 3 Saat
 • Pil Gösterge Işığı: Var
 • Dâhili Mikrofon: Var 
 • Ayarlanabilir Başlık
 • Bağlantı Türü: Kablosuz, Bluetooth
 • Ürün Boyutları: 18.54 x 7.87 x 18.54 cm; 209.79 Gram
 • Kulaklık Tipi: Kulak Üstü
 • 230 Volt

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.