Skullcandy Uproar S5URHW BT Kulak Üstü Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Sınırsız Hareket Sınırsız Özgürlük

Bluetooth teknolojisine sahip Skullcandy Uproar S5URHW kablosuz kulak üstü kulaklık, istediğiniz her yerde rahat hareket etmenizi sağlayarak sınırsız hareket özgürlüğü sunar. Akıllı telefonunuz ya da tabletinizle eşleştirerek dilediğiniz zaman kesintisiz müzik zevkini yaşayın. 

Ergonomik ve Şık Tasarım

Eşsiz bir müzik deneyimi için tasarlanan Skullcandy Uproar S5URHW kulaklık,   ergonomik ve şık bir tasarıma sahiptir. Ayarlanabilir kafa bandı ve kafa bandı yastığı özelliğiyle müzik dinlediğiniz anlara konfor katar.

Tuşlarla Kullanım Kolaylığı

Kulaklığın üzerinde bulunan tuşlarla favori parçalarınızı çalabilir, atlayabilir, durdurabilir ve ses seviyelerini ayarlayabilirsiniz. Dahili mikrofon sayesinde telefonu cebinizden ya da çantanızdan çıkarmadan tek bir tuşla kişilerinizle iletişim kurabilirsiniz.

Tek Şarjda 10 Saate Kadar Kullanım

Micro USB şarj girişi üzerinden şarj edilebilen teknolojisiyle Skullcandy Uproar S5URHW kulaklık, tek şarjda 10 saate kadar kullanım ömrü ile uzun yolculuklarınızda size eşlik eder.

Kaliteli Ses Deneyimiyle Müziğinizle Baş Başa Kalın

20 Hz ile 20 kHz frekans aralığına sahip Skullcandy Uproar S5URHW kulaklık, hem sağ  hem sol taraftan ses ileten stereo çıkışıyla zengin bir ses deneyimi sunarak sizi en sevdiğiniz parçalarla baş başa bırakır.

Kolay Taşınabilir Özellik

Skullcandy Uproar S5URHW kulaklık 123 gram ağırlığıyla müzik keyfinizi hafifletir. Ağırlık hissettirmeyen yapısıyla çantanızda kolaylıkla taşıyabilirsiniz.

Geniş Renk Seçeneğiyle Müzik Tarzınıza Dokunsun

Tek veya çift renkli alternatifleriyle Skullcandy Uproar S5URHW kulaklık; beyaz, gri, kırmızı, mavi ve siyah renk seçenekleriyle stilinizi tamamlar.

Akıllı Sinyal Özelliğiyle Müzik Keyfiniz Yarıda Kalmasın

Cihazın üzerinde bulunan gösterge sayesinde pil seviyesindeki düşüşü rahatça görebilir, cihazınızı şarj edebilirsiniz. Tekrar kullanılabilir ve şarj edilebilir batarya ile uzun bir kullanım ömrü sağlar.

Özellikler

 • Bağlantı Tipi: Bluetooth
 • Ayarlanabilir Kafa Bandı ve Kafa Bandı Yastığı
 • Ses Çıkışı: Stereo
 • Kullanım Süresi: 10 saat
 • Şarj Tipi: USB
 • Dahili Mikrofon Özelliği
 • Uzaktan Kumanda Özelliği
 • Kumanda İşlevi: Müzik Kontrol / Çağrı Kontrol / Ses Kontrol
 • Android ve IOS uyumlu
 • Frekans Aralığı: 20 Hz – 20 kHz
 • Ağırlık: 123 gram
 • Renk Seçenekleri: Beyaz,Gri, Kırmızı, Mavi, Siyah

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.