Tronsmart W3PTA 3 Portlu Qualcomm 3.0 VoltiQ Hızlı Şarj Cihazı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Tek Cihazla Daha Çok ve Hızlı Şarj

Tronsmart 3 Portlu Qualcomm QC 3.0 VoltiQ hızlı şarj yapma özelliğine sahip 3 portlu şarj cihazıdır. Qualcomm Hızlı Şarj 3.0 teknolojisine teşekkürler, Tronsmart hızlı şarj 3.0 özellikli diğer telefon ve tablet şarj cihazlarından 4 kat daha hızlı şarj etmek için tasarlanmıştır.

Geniş Uyumluluk

USB ile güçlendirilmiş bütün iPhone ve Android telefon, tablet, fotoğrafçılık cihazları, bluetooth hoparlör, bluetooth kulaklık ve daha fazlası için tasarlanmıştır. Kısacası hangi USB destekli cihazı kullanırsanız kullanın, doğru adres Tronsmart'tır.

Güvenli Şarj

Gelişmiş devresi ve koruyucu yapısıyla, cihazınızı şarjda iken aşırı akım ve ısınmaya karşı korur.

Özellikler

Giriş Gücü: 100-240V   50-60Hz   1.5A Max.
Çıkış Gücü: VoltiQ  DC 5V 2.4A Max X 2 Toplam 4.8A
QC 3.0  DC 3.6V-6.5V/3A 6.5V-9V/2A 9V-12V/1.5A
Toplam güç çıkışı 42W

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.