Ldnio A-3310Q Mikro 30W Hızlı Seyahat Şarj Cihazı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Şarj Cihazınız Her An Yanınızda

Gün boyu oldukça yoğunsanız ve akıllı cihazınız elinizden düşmüyorsa şarjınızın kolaylıkla bitmesi kaçınılmazdır. Günün her saati kolaylıkla taşıyabileceğiniz kompakt tasarıma sahiptir. Bu sayede şarjınızın bitme riskine karşı oluşan strese ve şarj aleti bulamama krizlerine bir son verilir.

Aynı Anda 3 Farklı Cihazı Şarj Eder

Ldnio hızlı seyahat şarj cihazı, kullanışlı ufak tasarımı ile sizin kurtarıcınız olurken arkadaşlarınızın da imdadına yetişir. Aynı anda 3 farklı cihazı şarj edebilme özelliği sayesinde, tek seferde birden fazla iş başarır.

Cihazınıza Kısa Sürede İhtiyacınız mı Var?

Şarjınız bitti ve dolmasını bekleyecek kadar zamana sahip değilseniz Ldnio hızlı seyahat şarj cihazı, zamanı değerini bilen kullanıcılarının imdadına yetişir. Normal hızda şarj eden 2 girişin yanı sıra, “Quick Charge” özelliğine sahip bir diğer şarj bölümü bulunur. Bu sayede cihazınızı çok daha hızlı şarj eder ve zamandan tasarruf sağlamış olursunuz.

Tüm Cihazlarınız ile Uyumlu

Akıllı cihazınızın marka veya modeli farklı olduğunda farklı şarj cihazlarına ihtiyaç duyulan bir dönemdeyiz. Bu karmaşaya bir son veren Ldnio hızlı seyahat şarj cihazı, tüm akıllı cihazlarınızla mükemmel bir uyum içerisinde olur. Evde, seyahatte, iş yerinizde ve dilediğiniz her ortamda vazgeçilmeziniz haline gelir.

Cihazlarınız Onunla Güvende

Ldnio hızlı seyahat şarj cihazı, CE ve FCC sertifikalarına sahip bir üründür. Bu sayede akıllı cihazlarınızı kısa devre, sızıntı, diğer elektronik kazalara karşı korur. Böylece cihazlarınızı gönül rahatlığı ile şarj edebilme rahatlığı elde edilir. Olası kazaları engelleyen bu sistem sayesinde oluşabilecek maddi ve manevi kazaların önüne geçilir.

Özellikler

  • Güç: 30W
  • Quick Charge: Var
  • Bağlantı Tipi: Mikro USB

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.