Riversong Alpha 03 Lightning 2.4A Hızlı Şarj ve OTG Veri İletim Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Riversong Alpha 03 Lightning 2.4A Hızlı Şarj ve OTG Veri İletim Kablosu

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Lightning Tasarımı  ile Fonksiyonel Kullanım

“Riversong Alpha 03 Lightning” kablosunu kullanarak telefonunuzu diğer cihazlarınıza bağlayabileceğiniz gibi, telefonunuzun içerisinde yer alan fotoğraf, video, belge ve çeşitli veri aktarımını da yapabilirsiniz.

Minimum  Sürede Ultra Şarj Gücü

Riversong Alpha 03, 2.4A şarj gücü ile cihaz bataryasının kısa sürede maksimum performans ile dolmasını sağlar. Aynı zamanda Riversong Alpha 03 şarj kablosu, hızlı veri transferi ve senkronizasyon için de mükemmel bir kullanım avantajı sunar.

Özellikler

  • 2.4A hızlı şarj özelliği sayesinde cep telefonlarınızı hızlı şarj edebilmenin yanı sıra, verilerinizi de hızlı ve güvenle aktarabilirsiniz.
  • OTG veri transferi  özelliği ile sadece cep telefonunuzu şarj etmekle kalmaz, aynı zamanda çift yönlü veri transferi özelliği sayesinde cep telefonunuz ile bilgisayarınız arasında veri alışverişi de yapabilirsiniz.
  • Esnek yapısı sayesinde sıcaklık dayanımı ve mukavemet özelliklerine sahiptir. Bunun için  kıvrılmalara, bükülmelere, kopmaya ve zedelenmeye karşı güçlendirilmiş alüminyum alaşımlı naylon örgülü malzemeden üretilmiştir.
  • Alpha 03`ün naylon örgü malzemeden üretilen ekstra güçlendirilmiş kablo çapı, 3.5 mm'dir.
  • Riversong California_USA'da tasarlanmış, Çin'de ürettirilmiştir.
  • Model Kodu: CL56
  • Uzunluk: 1 m

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.