Baseus Cafule 2m 1.5A Micro USB Data Şarj Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Micro USB Girişli Cihazlara Özel Tasarım 

Baseus Cafule serisi Micro USB data şarj kablosu, sorunsuz şarj ve veri transferi deneyimi için geliştirilir. Son derece sağlam yapısıyla günlük kullanım için ideal bir ürün olan Baseus Cafule; micro USB girişli telefon, tablet, fotoğraf makinesi, kamera ve taşınabilir batarya gibi cihazları uyum sorunu yaşamadan şarj edebilir. 

Verilerinizi Güvenle Aktarın

Ürün 1,5A değerindeki güç taşıma teknolojisiyle hızlı ve güvenli veri aktarımını mümkün kılar. Uyumlu cihazlarınızdaki verileri dilediğiniz yere kolaylıkla aktarabilen model, tüm veri formatlarını kusursuz biçimde transfer eder, veri kaybına neden olmaz.  

Uzun Ömürlü Kullanım Detayları

Baseus tarafından üretilen kablonun güçlü ve sağlam yapısı ile sık sık karşılaşılan data şarj kablosu arızası problemi tarihe karışır. Model, kablo kopmasına karşı örgülü tasarım sistemiyle güçlendirilir. Aşınmaya karşı yüksek dirence sahip olan ürünün dış yapısı kırılmaya karşı dayanıklıdır. 

Bataryanızı Koruyan Şarj Deneyimi 

Cafule serisi micro USB data şarj kablosunda güvenli akım şarj özelliği yer alır. Söz konusu özellik şarj dolumu tamamlandıktan sonra cihazınız ile güç kaynağı arasındaki akımı durdurarak cihazınızın bataryasını korur. 

1,5A Akım Gücü ve 480 Mbps Veri Aktarımı 

Micro USB ve USB uçlarına sahip olan kablo 480 Mbps veri transferi hızı ile kullanıcılara belirgin şekilde zaman kazandırır. Ürün sadece veri transferini hızlı yapmakla kalmaz aynı zamanda hızlı şarj özelliğiyle de günlük hayatın koşuşturmasında size biçimde avantaj kazandırır.

Şarjda Prize Yakın Olma Derdine Son

Tam 200 cm uzunluğundaki data şarj kablosu sayesinde şarj ya da veri transferi sırasında hareketlerinizi kısıtlamanıza gerek kalmaz. Ürün 2 metrelik kablo uzunluğunun verdiği avantajla güç veya veri kaynağına uzak konumlarda bile etkili biçimde kullanılabilir. 

Teknik Özellikler

  • Kablo B ucu: USB
  • Kablo A ucu: Micro USB
  • Uzunluk: 2 metre
  • Hızlı şarj desteği: Var
  • Kablo ucu: Alüminyum alaşım
  • Kullanım amacı: Şarj ve veri aktarımı
  • Kablo tipi: Örgü
  • Akım gücü: 1,5A
  • Veri aktarım hızı: 480 Mbps

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.