Baseus Exciting 2m 1.5A Şarj Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Akıllı Şarj Teknolojisi ile Üstün Performans

Akıllı şarj teknolojisi ile geliştirilen Baseus Exciting şarj ve data kablosu, lightning konnektörüne sahip cihazlarda kullanıma uygundur. Apple marka cep telefonu, tablet ve bilgisayarınızı yüksek performansı ve 1.5A güç akımı ile kısa sürede şarj eder.

Yüksek Hızlı ve Kesintisiz Veri Aktarımı

480Mbps veri aktarım hızı ile ön plana çıkan şarj ve data kablosu ile fotoğraf, ses dosyası ve belgelerinizi farklı cihazlara senkronize edebilirsiniz. Net ve kesintisiz veri aktarımı için güvenle kullanabilirsiniz.

Yeni Nesil Güncellenmiş Çip

Kullanışlı tasarıma sahip olan Baseus Exciting evde, ofiste, arabada ve dışarıda kullanıma uygundur. Güncellenmiş çipi sayesinde hem veri aktarımında hem de şarj alanında son derece yüksek performans sergiler.

Dayanıklı Örgülü Yapı

Yüksek yoğunluklu örgülü tasarım dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır. Kırılma ve kopma gibi problemlerin önüne geçen dış kaplama, uzun süreli kullanım için elverişlidir. 

Şık Tasarıma Sahip Yüksek Kaliteli Malzeme

Baseus Exciting 1.5A şarj kablosu, siyah renkli olarak dizayn edilmiştir. Cihazınıza estetik görünüm kazandıran dış tasarım, yüksek kaliteli malzeme yapısı sayesinde beğeni toplar.

Oyunculara Özel Olarak Geliştirildi

Oyunculara özel olarak geliştirilmiştir. 90 derecelik dirsek yapılı uç tasarımı, mobil oyun seanslarında ellerinizi özgürce hareket ettirebilmeniz için idealdir. 

Uzun Kablo ile Konforlu Şarj İmkânı

2 metre uzunluğundaki kablo, farklı alanlarda kullanım konusunda konfor sağlar. Priz arama derdini ortadan kaldıran ideal kablo uzunluğu sayesinde cihazlarınızı şarj işlemi sırasında rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Cihazınızı Güvenli Şarj Teknolojisi ile Koruyun

Güvenli şarj teknolojisi ile donatılan Baseus Exciting şarj kablosu aşırı ısınma, aşırı güç akımı ve kısa devre gibi problemlerin önüne geçer. Dengeli şarj akımı sayesinde cihazların elektromanyetik bölgeleri korunur. Sabit akım pil ömrünün korunmasına yardımcı olur. 

Özellikler

  • Kablo Uzunluğu: 2 m
  • Güç Akımı: 1.5A
  • Kablo Başlığı: Lightning
  • Kullanım Amacı: Hızlı şarj ve data kablosu
  • Veri Aktarım Hızı: 480Mbps
  • Dış Kaplama: Yüksek yoğunluklu naylon örgü

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.