Ldnio A-2316C 20W Type-C to Type-C Hızlı Şarj Cihazı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Tüm Akıllı Telefonlar ile Uyumlu Kullanım

Akıllı telefonlarınızın, tabletlerinizin şarj olması için tek başına yeterlidir. Farklı cihazlarınızı tek bir şarj aletiyle, kolayca tam doluluk seviyesine ulaştırabilirsiniz.

Hızlı Şarj Özelliği İle Zamandan Tasarruf Sağlayın

Hızlı şarj fonksiyonuna sahip olması sayesinde kısa sürede telefonunuzu tekrar kullanmaya devam edebilir ve işlerinizi kesintisiz sürdürebilirsiniz.

100 cm Kablo İle Hareket Özgürlüğü

Kablonun yeterli uzunlukta olması sayesinde priz uzakta olsa bile cihazlarınızı güvenli bir alana koyarak şarj edebilirsiniz.

30 Dakikada %70’e Kadar Dolum ile Telefonunuzu Kesintisiz Kullanın

Hızlı şarj özelliği sayesinde 30 dakika içerisinde %70 oranında doluluk sağlar. Böylece acil görüşmeleriniz için çok fazla beklemenize gerek kalmaz.

Modern Görünümüyle Çağa Ayak Uyduran Tasarım

Yenilikçi tasarımıyla modern bir görünüme sahiptir. Bunun yanı sıra kompakt boyutlarda olması sayesinde cihazı, gittiğiniz her yere rahatça götürebilirsiniz.

Seyahatlerde Kullanım İçin Alternatif Fiş Girişi

Türkiye’de kullandığınız prizler ile bazı ülkelerde kullanılanlar arasında fark olsa bile Ldnio hızlı şarj cihazını tercih ettiğiniz takdirde yurt dışı seyahatleriniz için farklı bir şarj aletine ihtiyaç duymazsınız.

Güvenli Kullanım Olanağı Sağlayan Özellikler

Yüksek voltaj, sıcaklık, elektromanyetik alan gibi tehlikeye yol açan durumlara karşı koruma sağlayan donanımı, her zaman güvenli bir şekilde kullanım imkânı verir.

Tek Kablo ile Her Cihazda Kullanım

Cihazla beraber gönderilen kablo; type C, lightning, micro bağlantı fırsatı verir. Böylece şarj işleminin yanı sıra farklı cihazlar arası veri transferini de kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Özellikler

  • Marka: Ldnio
  • Model: A2316C
  • Bağlantı türü: Type C/Lightning/Micro
  • Uyumlu cihazlar: Tüm akıllı telefonlar
  • Şarj süresi: 30 dakikada %70
  • Boyut: 2,4×4,5 cm
  • Motor: Turbo güç motoru
  • Güç: 20W
  • Donanım: Alüminyum ve bakır levha soğutma sistemi
  • Sertifika: CE ve FCC

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.