Ldnio A-2502C Type-C Şarj Cihazı

4,0
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Type-C Şarj Girişi

Ldnio tarafından üretilen üründe Type-C girişi mevcuttur. Type-C bağlantı noktasına sahip akıllı cihazlar ile rahatlıkla kullanılabilen ürün, gelişmiş kullanıcı deneyimi sunar. Hafif ve ergonomik yapısıyla dikkat çeken modeli seyahatlerde rahatça yanınızda taşıyabilirsiniz. 

Üst Düzey Dayanıklılık ve Yüksek Enerji Verimliliği

Type-C girişli şarj cihazı üst düzey dayanıklılığa ve yüksek enerji verimliliğine sahiptir. Kaliteli materyallerden üretilen ürün çok yüksek sıcaklıklara dayanabildiği gibi, yüksek enerji verimliliği de ortaya koyar. Cihaz enerji tasarrufunu destekleyen yapısıyla hem çevreyi hem de bütçenizi düşünür. 

Gelişmiş ve Güvenli Şarj Kapasitesi

Gelişmiş şarj kapasitesiyle kullanıcıların beğenisini kazanır. 36 W güç ile çalışan hızlı şarj özellikli ürün akıllı telefonlarınızı güvenle şarj eder. Üretiminde tercih edilen kaliteli materyallerin katkısıyla şarj işlemi sırasında elektronik aygıtlarınızın aşırı ısınma benzeri nedenlerle zarar görmesinin önüne geçer.

PD Hızlı Şarj Protokolü

iPhone cihazlar için geliştirilen PD hızlı şarj protokolü ile uyumludur. Tam adı USB Güç Dağıtım Spesifikasyonu olan PD, Type-C girişi sayesinde birçok farklı iPhone modelini sorunsuz şekilde şarj edebilir. 

Qualcomm 3.0 Hızlı Şarj Desteği

Standart USB-A girişi ile çalışan Qualcomm 3.0 hızlı şarj desteği vardır. Gelişmiş bir uluslararası hızlı şarj protokolü olan QC3.0 elektronik aygıtlarınızı kısa süre içinde şarj etmenize yardım eder. Model hızlı şarj özelliği aracılığıyla gün içinde daima çevrim içi kalmanıza imkân tanır.

Eş Zamanlı Şarj Olanağı

Ldnio kalitesini başarıyla temsil eden Type-C şarj cihazındaki iki hızlı şarj protokolü eş zamanlı olarak kullanılabilir. Model hem PD hem de QC3.0 hızlı şarj sistemlerini aynı anda kullanmanızı mümkün kılar. Bu sayede farklı türdeki elektronik aygıtları başka bir şarj cihazına gereksinim duymadan şarj edebilirsiniz.  

Teknik Özellikler

  • Marka: Ldnio
  • Model: A2502C
  • Güç: 36 W
  • Kutu boyutları: 150 x 85  x 32 mm
  • PD hızlı şarj protokolü: Type-C
  • QC3.0 hızlı şarj protokolü: USB-A
  • Paket içeriği: Şarj cihazı ve veri kablosu

Yorumlar
Ortalama Puan
4,0 (1 kere puanlandı)
Tasarım
4,0
Kullanım Kolaylığı
4,0