Ldnio LS32 Lightning Hızlı Şarj Kablosu 1 m

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Dayanıklı Tasarım 

Özel tasarımı sayesinde kopmalara ve kırılmalara dayanıklı bir şekilde geliştirilir. Böylece sizi yarı yolda bırakmaz.

Pratik Çözümler

Kablo girişine uyumlu tüm cihazlarda kısa sürede hızlı şarj avantajı sağlar. Yüksek hızlı şarj ve veri iletimini destekleyen LDNIO, güçlendirilmiş kablo gövdesi ve şarj başlığı ile dayanıklı ve kayıpsız bir şarj imkanı sağlar.

Teknolojisi ile Yarı Yolda Bırakmaz

Şarj ve veri senkronizasyonunda verimli kapasitesi ile gündelik hayatın hızına yetişir. Kıvrılmalara, darbelere ve katlanmalara dayanıklı kablo, sizi gün içinde yarı yolda bırakmaz. 1 metre uzunluğundaki kablo ile mobil cihazınızı şarja bağlayıp, çalışmanıza devam edebilirsiniz. Kablo, şarj işlemi tamamlandığında aktarımı otomatik olarak keser.

Geniş Bakır Bağlantı İçeriği 

İçeriğindeki geniş bakır bağlantı ağı sayesinde bağlantı akımı 2.4 Amper’dir. Bakır kabloyu kaplayan dış yapısındaki özel bileşenler dolayısı ile kablonun karışması engellenir. Kaliteli alüminyum bağlayıcı ile fiş girişleri daha da kuvvetlendirilerek bu bölgelerdeki olası hasarlar da önlenmiştir.

Kıvrılma Özelliği ile Saklamak Çok Kolay

Bakır bağlantı ağının üzerini kaplayan özel üretim plastik, dolanmaya izin vermez ve 180 derece kıvrılabilir. Böylece kırılma engellenir, kıvırılma sayesinde dolanmadan ve katlanmadan bağlanarak saklanabilme avantajı sağlar.

Veri Aktarımında Avantaj

Bağlantı noktalarından itibaren kabloda taşınan tüm veriyi hızlı bir şekilde aktarır. Lightning özelliği dolayısı ile kablonun şarj hızı ve performansı oldukça yüksektir. Aynı şekilde içeriğindeki akıllı chip sayesinde veri aktarımını kusursuz şekilde gerçekleştirir.

Hassas Üretim ve Yüksek Teknoloji

Sahip olduğu özellikleri ve teknolojisi ile üretim yapan LDNIO, sadece şarj cihazları ve prizleri teknolojisine odaklanır. Sadece hızlı şarj değil, kayıpsız şarj ve veri aktarımı sağlamak için üretilen tüm kablo türlerinde aynı kaliteyi görmek mümkündür.

Teknik Özellikleri

  • Kayıpsız hızlı şarj
  • Güçlendirilmiş kablo gövdesi
  • Akım: 2.4A
  • Renk: Beyaz
  • Uzunluk: 1 metre
  • Fonksiyon: Şarj ve veri senkronizasyonu 


Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.