Ldnio LS34 Lightning Hızlı Şarj Kablosu 1 m

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Yüksek Hızlı Şarj Avantajları

Telefon ve tabletinizin yüksek hızlı şarj edilmesi sayesinde görüşmelerinizi kesmeden devam edebilirsiniz. Ayrıca müzik keyfinize, ders çalışmanıza ve işlerinizi yapmanıza da imkan sunar.

iOS Cihazlarla Uyumlu Model

İos cihazlarda hem tablet hem de telefonları şarj etmek için kullanılabilir. Cihazlarla uyumlu olduğu için kullanışlı bir kablodur.

Hem Şarj Hem de Veri Senkronizasyonu

Cihazlardaki verilerin aktarımının hızlı bir şekilde yapılmasını sağlar. Telefonunuzu şarj ederken de kısa sürede tam olarak dolmasına destek olur.

Paslanmaya Dayanıklı Kablo

Hızlı şarj kablosu paslanmaya karşı dayanıklı olan malzemelerden üretilir. Ayrıca kopma ve bükülmelere karşı sağlam bir tasarıma sahiptir. Özel olarak üretilen kablo sayesinde avantajlı olarak şarj yapabilirsiniz.

İhtiyaçlarınızı Karşılaşabileceğiniz Kablo Uzunluğu

Kablo uzunluğu 1 m olarak üretilir. Bu sayede koltukta otururken telefon ve tabletinizi kullanma şansınız olur. Prize yakın durmanıza gerek kalmaz.

2.4 Amper Değeri

Hızlı şarj kablosu kullanılırken adaptör ve kablonun aynı amper gücüyle üretilmiş olması önemlidir. Bu sayede uygun şarj yapılması sağlanır. 

Pratik ve Kolay Kullanım

Kabloyu telefon veya tabletinize takarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Pratik ve kolay kullanımı sebebiyle son yıllarda hızlı şarj kabloları ön planda yer alır.

Teknik Özellikler

  • Kablo Tipi: Lightning
  • Akım: 2.4 A
  • Kablo Uzunluğu: 1 m
  • Renk: Beyaz
  • Kutu Ebatları: 255*50*25 cm
  • Paket içindekiler: 1 tane hızlı şarj kablosu
  • Yüksek Hızlı Şarj: Var
  • Fonksiyonları: Şarj ve veri senkronizasyonu

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.