Ldnio LS34 Type-C Hızlı Şarj Kablosu 1 m

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Uzun Kablo Yapısıyla Dilediğiniz Yerde Konforlu Kullanım

1 metre uzunluğuna sahip kablosuyla rahat bir kullanım vadeder. Bu sayede cihazlarınız arasında kolayca bağlantı kurabilir, ihtiyaçlarınızı konforlu bir şekilde karşılayabilirsiniz. Evde, ofiste, arkadaş buluşmalarında kısacası USB portu olan her yerde kullanabilirsiniz.

Hızlı Şarj Özelliği

Sahip olduğu özellikler sayesinde uyumlu elektronik cihazlarınızı hızlı bir şekilde şarj eder. Kısa bir süre içerisinde cihazlarınızı şarj ederek işlerinize ve eğlenceye kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.


Type-C Girişli Telefon ve Cihazlarla Mükemmel Uyum

Bağlantı uçlarından biri Type-C diğeri de USB girişine uyumlu olan şarj kablosu, tüm Type-C girişli telefon ve cihazlar ile uyumlu bir şekilde çalışır. Uyum gösteren bütün cihazlarınız ile kullanabilirsiniz.  

Teknoloji Her Zaman Yanınızda

Hafif ve yer kaplamayan bir yapıya sahip olan şarj kablosunu yanınızda taşıyarak gittiğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Telefon, bilgisayar, dijital cihazlar ve powerbank gibi birçok ürün ile uyum sağlayan şarj kablosu cihazlarınız arasında bağlantı kurarak dilediğiniz işlemleri yapabilmeniz için size yardımcı olur.

Şarj İşlemi Tamamlandığında Otomatik Kilit

Cihazınızın şarjı %100 dolduğunda otomatik kilit sayesinde şarj etme işlemini durdurur. Böylece cihazınız zarar görmeden tam doluma ulaşır.

Hızlı Veri Aktarımı

2.4 amper akım gücüyle kolayca veri transferi yapabilirsiniz. Veri aktarımı yapmak istediğiniz cihazlar arasında bağlantı kurarak fotoğraf, video ve diğer içeriklerinizi dakikalar içerisinde aktarabilirsiniz.

Paslanmaya Karşı Dayanıklı Uçlar

Üstün teknolojiye sahip şarj kablosunun uçları paslanmaya karşı dayanıklılık gösterir. Yüksek kalite malzeme kullanılarak üretilen bağlantı noktaları konfor ve dayanıklılığı beraberinde getirir.

Güçlendirilmiş Kablo Gövdesi  

Güçlendirilmiş kablo gövdesi sayesinde kopmalara ve bükülmelere karşı yüksek koruma sağlar. Esnek yapısıyla uzun süreli kullanım vadeden şarj kablosu, güven veren özelliğiyle muhteşem bir kullanıcı deneyimi vadeder.

Teknik Özellikler

  • Marka: Ldnio
  • Türü: Hızlı şarj ve data Kablosu
  • Bağlantı Tipi: Micro USB
  • Uzunluk: 1 metre
  • Uyumluluk: Type-C
  • Bağlantı Gücü: 2.4 Amper 

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.