Ldnio LS35 Lightning Hızlı Şarj Kablosu 2 m

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


İkisi Bir Arada Hızlı Şarj Kablosu

LDNIO tarafından geliştirilen hızlı şarj kablosu çok yönlü yapısıyla dikkat çeker. Hem yüksek hızlı şarj hem de kayıpsız veri iletimi için biçilmiş kaftan niteliğindeki ürün iş ve eğitim hayatının yoğun temposunda daima yardımınıza koşar.

Yüksek Kaliteli Bağlantı Noktaları

İki metre uzunluğundaki hızlı şarj kablosunun bağlantı noktaları paslanmaya dayanıklı yüksek kaliteli materyallerden üretilir. Şarj ve veri iletiminde üst düzey kalite vadeden bağlantı noktaları temassızlık sonucu oluşabilecek kopma sorununun önüne geçer.

İşlevsel Lightning Bağlantısı

LS35 hızlı şarj kablosunun bir ucunda lightning, diğer ucunda ise USB-A girişi mevcuttur. Lightning girişine sahip iPhone modelleri ile %100 uyumlu şekilde kullanılabilen ürün 2,4A akım değeri ile çalışır. Kablonun güçlendirilmiş gövde yapısı hareket hâlindeyken kullanımı kolaylaştırır.

Kopmalara ve Bükülmelere Karşı Gelişmiş Dayanıklılık

Kopmalara ve bükülmelere karşı dayanıklı yapısının yardımıyla çantanızda ya da cüzdanınızda kolayca taşıyabileceğiniz model, günün herhangi bir anında şarj sorunuyla karşılaşmanızı engeller.

Gelişmiş Ldnio Kalitesi

Akıllı cihaz aksesuarı satın alırken kaliteyi birinci öncelik olarak belirleyen kullanıcıların ilk tercihleri arasında yer alan LDNIO, iki metre lightning hızlı şarj kablosunun üretiminde de kaliteli materyallerden yararlanır. Model yüksek hızlı şarj ve veri iletimini mümkün kılan tel yapısı sayesinde dört dörtlük kullanıcı deneyiminin kapısını aralar.

Erişilebilirlik İçin Doğru Adres

Hızlı şarj kablosu iki metre uzunluğu ile erişilebilirlik için doğru adreslerden biridir. Ürün optimum performans için ideal kablo uzunluğunun katkısıyla sizi akıllı cihazlarınızı şarj ederken prize ya da taşınabilir güç kaynağına yakın olma zorunluluğundan kurtarır.


Teknik Özellikler 

  • Marka: LDNIO
  • Model: LS35
  • Ürün tipi: Şarj ve veri aktarımı
  • Uzunluk: 2 m
  • Renk: Beyaz
  • A kablo ucu: Lightning
  • B kablo ucu: USB-A
  • Kutu boyutu: 255 x 50 x 25 mm
  • Akım: 2,4A

spottttt

detayyyyy


Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.