Ldnio LS371 Type-C Yüksek Hızlı Şarj Kablosu 1 m

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Yüksek Hızlı Şarj Avantajı

Telefon üreticilerinin, kullanıcıların bağlantılarının kesintisiz devam edebilmesi için oluşturduğu yüksek hızlı şarj avantajına sahiptir.

Dayanıklı Kablo Yapısı

Kablo yapısı katlanma, bükülme ve kopmalara karşı daha fazla dayanıklı olarak üretilir. Bu sayede hem rahat bir kullanım imkanı sunar hem de sağlamlığı ile uzun yıllar kullanılabilir.

Data Aktarımı ve Şarj İmkanı

LDNIO kablo hem data aktarımı hem de şarj imkanını bir arada sunar. Tablet veya bilgisayarınıza bağlantı yapmanız pratik olur. En son teknoloji ürünleri kullanmayı sevenlerin tercihleri arasında yer alır.

1 Metre Uzunluğunda Rahat Kullanım

Kablo uzunluğu 1 metre üretildiği için bilgisayarla telefonunuz arasında avantajlı bir kullanım sağlar. Telefonunuz şarj olurken aynı zamanda veri aktarımı da yapabilirsiniz.

Tüm Cihazlarla Uyumlu Bağlantı

iOS ve Android tablet, telefon gibi cihazlarla rahatlıkla kullanılabilmesi için özel olarak dizayn edilir.

USB Girişiyle Hızlı Veri Aktarımı

Mikro USB olarak tasarlanan kablo ucu kullanışlı olmasını sağlamaktadır. İki yöndede kullanılabilen kablo uçları eski kablolara göre daha fazla güç ve veri taşımayı sağlar.

Son Teknoloji Özel Tasarım

LDNIO yüksek hızlı şarj kablosu type c sayesinde daha hızlı aktarım yapılır. Kablo özelliği ve özel tasarımı ile çok tercih edilir.

Dolunca Enerjiyi Kesme Özelliği

Cihazınız tam olarak dolduğunda kablo yapısı sebebiyle elektrik bağlantısını keser. Şarj etmeyi otomatik olarak kestiği için emniyetli bir kullanım imkanı sunar.

Teknik Özellikler

  • Kablo Tipi: Mikro
  • Kablo Uzunluk: 1 metre
  • Renk: Beyaz
  • Akım: 2.1 A
  • Kutu boyutları: 255*50*20 mm
  • Hızlı Şarj: Var
  • Bağlantı: USB
  • Kullanım Tipi: Data ve şarj kablosu

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.