Ldnio LS372 Micro Yüksek Hızlı Şarj Kablosu 2 m

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Veri Senkronizasyonu

Sahip olduğu özellikler sayesinde yalnızca hızlı şarj etmek için değil, aynı zamanda telefon ve bilgisayarınız arasında veri transferi ve senkronizasyonu da yapabilirsiniz. Bu özelliği ile fonksiyonel bir ürün olarak kullanım açısından alternatif sunar.

Yüksek Hızlı Şarj

Bu modelin yüksek hızlı şarj özelliği sayesinde priz başında uzun saatler beklemek zorunda kalmadan cihazınızı kısa süre içerisinde şarj edebilirsiniz. Hızlı şarjı güvenli bir şekilde ileterek elektronik cihazınızın batarya sağlığını da korur ve bataryanın zarar görmesinin önüne geçer.

Dayanıklı Kablo Yapısı

Ezilmelere, bükülmelere ve kopmalara karşı yüksek direnç gösterir ve uzun ömürlü bir kullanım sunar. Bu sayede uzun boyuna rağmen, katlayarak çantanızda ve yanınızda rahat bir şekilde taşıyabilirsiniz.

Akıllı Şarj Özelliği

Şarj ettiğiniz cihazın bataryası tam olarak dolduğunda şarjı otomatik olarak kesmesi ile hem cihazlarınızın batarya sağlığını koruyabilirsiniz hem de enerji anlamında tasarruf sağlayabilirsiniz.

2 Metre Uzunluk

2 metrelik kablo uzunluğu ile şarj esnasında yüksek hareket özgürlüğü elde edebilirsiniz. Priz uzakta bile olsa cihazınızı rahat bir şekilde şarj halindeyken kullanabilirsiniz.

Yüksek Hızlı Veri Aktarımı

Ürün, hızlı şarj özelliğinin yanı sıra 480 Mbps veri aktarım hızı ile de oldukça hızlı bir şekilde veri aktarımı sağlayarak zaman açısından avantaj sağlar. 

Tüm Cihazlar ile Uyumlu

Bu ürün, tüm akıllı telefonlar ve tabletler ile uyumlu şekilde çalışarak kullanım anlamında avantaj sağlar. Bu sayede tek bir kablo ile birden fazla cihazı şarj ederek fazladan kablo ihtiyacını ortadan kaldırabilirsiniz.

Kayıpsız Verimli Şarj

Sahip olduğu iki metrelik uzunluğa rağmen şarj veriminden ödün vermez ve cihazınızı güvenli bir şekilde şarj eder. Bu sayede cihaz zamanında ve enerji kaybı yaşamadan şarj olur. 

Teknik Özellikler

  • Akım: 2.1A
  • Renk: Beyaz
  • Uzunluk: 2 metre
  • Otomatik Enerji Kesme: Evet
  • Hızlı Şarj: Evet
  • Veri İletimi: Evet
  • Kablo Tipi: Micro
  • Enerji Verimi: Evet

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.