Ldnio LS64 Lightning Yüksek Hızlı Şarj Kablosu 2 m

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Güvenlik, Hız ve Dayanıklılık Bir Arada

Yüksek kalite malzemelerden üretilen şarj ve data kablosu, akıllı tasarımı sayesinde kullanıcıların güvenlik ve hız ihtiyaçlarına cevap verir. Uzun kullanım ömrüne sahip olan ürün, akıllı özellikleri sayesinde şarj sırasında tutuşma gibi güvenliğinizi tehlikeye düşürecek olaylarla karşı karşıya kalmanızın önüne geçer.

%40 Daha Kalın Bakır Kullanımı

İçerisinde standart şarj ve data kablolara kıyasla %40 daha kalın bakır kablo kullanılması sayesinde cihazınızın bataryasını iki kata yakın daha hızlı şarj eder. Yüksek kalitede bir iletken olan saf bakır, aktarımı üst düzeye çıkarır.

Çinko Alaşım Konnektörler

Çinko alaşımından üretilen USB ve lightning uçlar, yüksek sıcaklıklarda bile güvenli ve hızlı bir şarj deneyimi sunar. Akım düzenlemesi yapıldığı için akıllı saat gibi düşük akımla şarj edilmesi gereken ürünlerde bile güvenle kullanılır.

Yırtılma ve Aşınmaya Karşı Güçlendirilmiş Yapı

Konnektör kısımlarında yer verilen tırtıklı yapı, esneyerek kablonun kullanım ya da taşınma sırasında herhangi bir zarar görmesine engel olur. Çok katmanlı yapı, kıvrılma ve katlanma gibi nedenlerle zarar görme ihtimalini azaltır. 

Güvenli ve Hızlı Şarj Sunan Tasarım

Hızlı şarj kablosu, güvenli ve hızlı bir şarj için çok katmanlı bir yapıya sahip. Merkezinde topraklama kablosu bulunan ürün, alüminyum folyo kaplamayla bir araya getiren ince bakır kablolardan oluşur. Ekstra güvenlik için TPE kaplamayla desteklenirken kumaş kaplaması sayesinde dış etkenlere karşı korunur. 

Cihazınızı Koruyan Akıllı Çip

Akımı stabilize eden akıllı çipi sayesinde şarj güvenliğini artırır ve şarj ettiğiniz cihazların batarya ömürlerini korur. Akıllı çip ayrıca gerçek zamanlı veri senkronizasyonu ve kayıpsız şarj gibi avantajlar sunar. 

Akıllı Akım Ayarı

Akıllı akım ayarı özelliği sayesinde ortalama bir buçuk saat içerisinde cihazınızı %100 şarj eder. Cihazınızın sıcaklığı ve bataryanın dolum özelliklerini göz önüne alarak akımı ayarladığı için aletlerin zarar görme ihtimalini azaltır. 

Şık Görünüm

Örgü desenlerinin yer aldığı kumaş kaplama, kablonun şık bir görünüme kavuşmasını sağlar. Üstelik, dokusu ve üretildiği malzeme sayesinde kumaş kaplama, şarj sırasında kablonun tutuşma ve yanma ihtimalini azaltır. 

Teknik Özellikler

  • Akım: 2.1A
  • Renk: Gri
  • Fonksiyon: Şarj ve veri senkronizasyonu 
  • Uzunluk: 2 m

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.