Ldnio LS63 Micro Yüksek Hızlı Şarj Kablosu 1 m

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Uzun Kablosuyla Rahat Kullanım

1 metre uzunluğundaki kablo yapısıyla tüm ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılar. Uzun kablo özelliğiyle cihazlarınız arasına kolay bir şekilde bağlantı kurmanıza olanak tanır.

Dilediğiniz Her Yerde Üstün Performans

Fazla yer kaplamayan özelliğiyle şarj kablosunu yanınızda taşıyarak istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Evde, ofiste, tatilde, bahçede ve özel günlerde USB portuna takarak eğlencenin keyfini çıkarabilirsiniz.  

Tüm Type-C Girişli Cihazlarla Uyum İçerisinde Çalışma

Type-C girişli telefon ve tüm cihazlar ile kusursuz bir uyum sağlar. Dilediğiniz cihazlar arasında güvenli bir bağlantı oluşturabilir, hızlı bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.  

Mobil Cihazlar ve Teknoloji Yanınızda

Üstün teknolojik özelliklere sahip şarj kablosu, birçok mobil cihaz ile uyumlu bir şekilde bağlantı kurarak üstün bir performans vadeder. Telefon ve bilgisayarların yanı sıra; kameralar, dijital fotoğraf makineleri, sabit sürücüler, MP3 çalarlar, powerbankler vb. gibi cihazlara takarak da kullanabilirsiniz.

Işık Hızında Şarj Etme  

Nio şarj kablosu ile tüm cihazlarınızı hızlı bir şekilde şarj edebilirsiniz. 1.5 saat içerisinde cihazlarınızı %100 şarj ederek zamanı verimli bir şekilde kullanmanıza yardımcı olur.

Veri Aktarımı Artık Çok Kolay   

Nio şarj kablosu hızlı şarj etme özelliğine ek olarak cihazlar arasında veri aktarımı yapmanıza da imkan sağlar. Dilediğiniz yerde cihazlar arasında anında bağlantı kurarak fotoğraf, video, müzik ve içeriklerinizi hızlı bir şekilde transfer edebilirsiniz.

Zink Alloy Özellikli Uçlar

Güç ve sert bir yapıya sahip bağlantı uçlarıyla hem güvenli hem de sağlam bir bağlantı deneyimi sunar. Çinko alaşımlı Zink Alloy teknolojisi ile donatılmış uçları uzun ömürlü bir kullanım vadeder.

Sağlam Kablo Yapısı ile Uzun Süreli Deneyim

Kaliteli ve sağlam malzemeden üretilen Nio şarj kablosu, uzun süreli bir kullanıcı deneyimi sunar. Hem kablo içerisindeki malzemesi hem de dış kaplamasıyla darbelere karşı üstün koruma sağlar. Ayrıca esnek yapısıyla bükülmelere ve ezilmelere karşı güven verir.

Teknik Özellikler

  • Marka: Nio
  • Türü: Hızlı şarj ve data Kablosu
  • Bağlantı Tipi: Micro USB
  • Uzunluk: 1 metre
  • Uyumluluk: Type-C

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.