Ldnio XS07 Type-C Hızlı Şarj Kablosu 1 m

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


İşlevsel Kullanıcı Deneyimi

1 metre uzunluğundaki LDNIO hızlı şarj kablosu işlevsel kullanıcı deneyimi sunar. Hem şarj hem de veri aktarımı için rahatlıkla kullanılan ürün, bağlantı aksesuarları satın alırken çok yönlülüğe önem veren teknoloji tutkunlarından tam not alır.

Birden Fazla Cihaz ile Gelişmiş Uyum

LDNIO tarafından üretilen hızlı şarj kablosu farklı elektronik aygıtlar ile uyumlu şekilde kullanılabilir. Ürün bilgisayar, akıllı telefon ve MP3/MP4 oynatıcı başta olmak üzere Type-C girişine sahip çeşitli cihazlarla %100 uyumludur.


Kopmalara ve Bükülmelere Karşı Özel Tasarım

Hızlı şarj özelliğine sahip kablo, kopmalara ve bükülmelere karşı özel tasarımı ile dikkat çeker. Gün içinde çantanızda ya da cüzdanınızda, kopma ve bükülme endişesi taşımadan rahatça taşıyabileceğiniz ürün zaman ve mekândan bağımsız şarj deneyiminin kapısını aralar.

Kaliteden Ödün Vermeyen Çevre Dostu Kablo

Type-C girişi bünyesinde barındıran Apple cihazlar ile tam uyumluluk gösteren LDNIO hızlı şarj kablosunun üretiminde kaliteli materyallerden yararlanılır. Marka kaliteden ödün vermeyen üretim anlayışını çevre dostu üretim malzemeleriyle destekleyerek kullanıcıların beğenisini kazanır.

Dolaşmayan Hızlı Şarj Kablosu

LDNIO hızlı şarj kablosu dolaşmayan yapısı sayesinde pratik kullanım vadeder. B ucundaki standart USB-A girişinin yardımıyla priz ve taşınabilir şarj cihazları aracılığıyla elektronik aygıtlarınızı şarj etmenize olanak sağlayan ürünü kablo dolaşma riski olmadan farklı ortamlarda kullanabilirsiniz.

Veri Aktarımındaki Yardımcınız

LDNIO hızlı şarj kablosu veri aktarımı konusunda da son derece işlevseldir. Type-C ve USB-A girişli cihazlar arasında sorunsuz biçimde veri transferi yapmanıza yardımcı olan 1 metre uzunluğundaki ürün dokümanlarınızı yedekleyerek veri kaybının önüne geçmenizi sağlar. Hızlı şarj ve veri aktarımı özellikleri ile öne çıkan kablo iş ve eğitim yaşamında daima yanınızda yer alır.

Teknik Özellikler

  • Marka: LDNIO
  • Model: XS07
  • Kablo uzunluğu: 1 metre
  • Hızlı şarj özelliği: Var
  • Veri aktarımı özelliği: Var
  • Ağırlık: 17 g
  • A girişi: Type-C 
  • B girişi: USB-A

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.