Mcdodo Apple iPhone Data ve Hızlı Stand Özellikli Şarj Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Apple Cihazlara Özel Tasarım 

Mcdodo Apple iPhone data ve şarj kablosu, lightning konnektörü ile donatılır. Lightning şarj girişine sahip Apple cihazlarıyla uyumlu biçimde çalışan kablo, günlük kullanım için idealdir. Ürün lightning uçlu cihazlarınızdan hızlı ve güvenli veri alışverişini de mümkün kılar. 

Akıllı Kablo Teknolojisi

Kullanıcılar için maksimum konfor sunan model, özel tasarım çipiyle şarj %100’e ulaştığında güç kaynağı bağlantısını otomatik olarak keser. Böylelikle cihazınızın batarya ömrü zarar görmez. Mcdodo Apple iPhone data ve şarj kablosu lightning uçlu iPhone, iPad ve iPod cihazlar ile uyumludur. 

Daha Küçük, Daha Akıllı

Ürünün tasarımı cihazınızı şarj ederken kolay kullanım imkânı tanıyan detaylarla donatılır. Modelde 90° dirsek tasarımlı bir uç bulunur. Kablonun kıvrılmasını ve kırılmasını önleyen tasarım parmak kavisine de uyar. 

İşlevsel Detaylar 

Her yönüyle dört dörtlük kullanıcı deneyimi vadeden Mcdodo şarj kablosunda cihazınızın şarj durumunu takip etmenizi sağlayan mavi LED ışıklı bir indikatör bulunur. Işığın yanıp sönmesi şarjın devam ettiğini, yanmaması ise şarjın tamamlandığını işaret eder.  Standlı tasarım akıllı cihazınızı şarj ederken içerik takip etmenizi kolaylaştırır. 

Güçlü Kablo Sorunsuz Şarj ve Veri Aktarımı

Modelde altı gruplu kablo tasarımından faydalanılır. Kalın bakır tellerden üretilen kablo sayesinde şarj işlemi daha hızlı şekilde gerçekleşir. Üründe kullanılan bakır teller yüksek saflıktadır ve oksijen bileşeni içermez. 

Uzun Ömürlü Kullanım İçin Test Edildi

Mcdodo Apple iPhone data ve şarj kablosu daha uzun ömürlü kullanıcı deneyimi için birçok teste tabi tutulur. Model USB dayanıklılığı, lightning başlık dayanıklılığı, bükülme dayanıklılığı ve çekme direnci testlerinden başarıyla geçer.

Teknik Özellikler

  • Akım: 2A
  • Uzunluk: 1.8 m
  • Ağırlık: 39 g
  • Otomatik güç kesme: Var
  • Otomatik şarj: Var
  • Veri aktarımı: Var
  • Kullanım amacı: Şarj ve veri aktarımı
  • Kablo ucu: Seramik-çinko alaşım

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.