Ugreen USB 3.0 Micro B Data ve Şarj Kablosu 2 m

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Engelsiz Veri Aktarımı

Ugreen USB 3.0 data ve şarj kablosu ile micro B konnektörü girişine bağlanarak cihazınızın hızlı şarj olmasını ve veri aktarımını sağlayabilirsiniz.

Yüksek Veri Aktarımı

USB 3.0 portu ile 5Gbps'e kadar veri aktarımını ve 2.1A`e kadar şarj iletimini destekleyen ürün; Samsung telefonların bazı modellerinde, harici hard disk veya micro B girişi olan tüm cihazlarda şarj ve veri aktarımı için kullanılabilir.

Korozyona Karşı Altın Uçlu Konnektör Tasarımı

Altın uçlu konnektörleri sayesinde korozyon gibi durumların önüne geçerek verinin her zaman en iyi şekilde iletilmesini sağlar.

Özellikler

  • Marka: Ugreen
  • Model Kodu: 10840
  • Şarj Desteği: 2.1 Ampere kadar şarj desteği
  • Veri Hızı: 5 Gbps veri aktarım hızı
  • Dayanıklı esnek yapı
  • Evrensel uyumluluk

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.