Ldnio PW501-1 5000mAh Wireless Powerbank

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Tüm Cihazları Şarj Eden Turbo Güç Motorlu Powerbank

Cihazlarınızın en kısa sürede şarj edilmesini mümkün kılan turbo güç motoru ile yeni nesil Powerbank ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda! 

Cihazlarınızı Kablosuz Şarj Etme Deneyimine Ortak Olun

Kablo derdi olmaksızın cihazların kesintisiz şarj edilebilmesi için geliştirilmiş Powerbank, rahat taşınabilme özelliği, uçuş seyahatlerinde kullanılabilmesi ve hızlı şarj olanaklarıyla enerjinizi yükseltiyor!


Her Zaman Anda Kalabilenlerin Tercihi

Mobil cihazlarınızın yoğun kullanıma bağlı şarj sorununu ortadan kaldıran Powerbank, film izleme keyfinize sürdürülebilir kılıyor. Turbo güç motoru ile cihazızın en kısa sürede şarj olmasını sağlayan ürünü uçuş seyahatlerinizde kullanabilirsiniz!

Cihazınızın İhtiyaç Duyduğu Güce Göre Şarj Teknolojisi

Cihazınızın ihtiyaç duyduğu gücü keşfeden bu güce göre turbo güçlü motoruyla kısa sürede enerji depolayan akıllı Powerbank, iPad, mobil telefon ve Qi kablosuz şarj destekleyen cihazların tamamında yanınızda!

En Hızlı Şarj için Yeni Nesil Powerbank

Cihazınızla geçirdiğiniz zamanı arttıran yeni nesil Powerbank ile şarj problemi ortadan kalkıyor. Kablosuz şarj standına sahip ergonomik dizayn mobil cihaz tutkunlarına konfor sunuyor.

Tüm Akıllı Telefonlar için Kablosuz Şarj

Cihazınızı herhangi bir kablo kullanımına gerek olmadan en kısa sürede şarj etmek için doğru yerdesiniz! Yeni nesil Powerbank, turbo güç motoru ile yüksek performans ve üst düzey kalitede şarj deneyimini sizlere sunuyor.

Global Dünyada Yükselen Trend; Wireless Powerbank

500 mAh şarj kapasitesi, uçuş seyahatlerinde kullanılabilme özelliği ve şık dizaynı ile Wireless Powerbank teknolojinin her an yanınızda kalmasını sağlıyor, global dünyanın yeni trendi haline geliyor.

Kablo Derdini Ortadan Kaldıran Yüksek Hızlı Şarj

Mobil cihaz kullanıcılarına özel olarak geliştiren, kablo derdi olmadan cihazların şarj edilebilmesini sağlayan Wireless Powerbank ile teknolojinin yeni hakimi sizsiniz!

Teknik Özellikler

  • Kapasite: 5000mAh
  • Güç: 10W
  • Kablosuz Güç:5W
  • Turbo güç motoru
  • Kablosuz şarj standardı olan dahili kablosuz  QI protokolü
  • Mobil telefonlar, iPad ve QI kablosuz şarjı destekleyen tüm cihazları şarj edebilme
  • Uçak seyahatlerinde kullanım

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.