Philips DLP5206YL

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Kişisel Taşınabilir Şarj Aletiniz

Kompakt yapısı ile yanınızdan ayırmayacağınız Philips DLP5206YL taşınabilir mini şarj cihazını çok seveceksiniz. Boyutundan beklenenin üzerindeki performansı ile kişisel cihazlarınızın günlük enerji ihtiyacında yeterli performans sunar.


4000 mAh İdeal Pil Kapasitesi

Li-on pil kapasitesi 4000 mAh olan cihaz, akıllı cep telefonu ve tabletler için ideal şarj seviyesine sahiptir.


Lityum-Ion Pil ile Yüksek Performans

Boyutlarına oranla güçlü performans ve yüksek enerji kapasitesi sunan lityum-ion pil teknolojisine sahip cihaz, beklentilerinizi fazlasıyla karşılar.


İki Farklı Renk Seçeneği

Dış kaplamasında siyah rengin tercih edildiği ürün, siyahın gold ya da kırmızı ile kombinlendiği iki farklı renk seçeneği ile sunulur.

Sağlamlığı ile Dikkat Çeken Dış Kaplama

Philips mini powerbank dış kaplamasıyla dikkat çeker. Dayanıklı plastik malzemeden üretilen dış kasa, oldukça sağlam bir yapıdadır. Çizilme, düşme ve darbelere karşı korunaklıdır.


Micro-USB ve Type-C Giriş Seçenekleri

Type-C ve Micro-USB giriş portlarına sahiptir. Bu portlar yardımıyla hem powerbankinizi şarj edebilir hem de dolu olan powerbank ile akıllı cihazlarınızın şarj edilmesi işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Işıklı Pil Seviyesi Göstergesi

Tüm Philips modellerinde olduğu gibi DLP5206YL mini şarj cihazında da ışıklı pil seviyesi durum göstergesi bulunur. Bu sayede cihazın ne kadar enerjisinin kaldığını kolaylıkla kontrol edebilirsiniz.

Android ve iOS Uyumu

USB giriş sayesinde tüm Android ve iOS işletim sistemlerine sahip cihazlarınızı kolayca şarj edebilirsiniz.

Özellikler

  • Batarya Kapasitesi: 4.000 mAh
  • Pil Tipi: Lityum Ion Pil
  • USB Çıkış:  1 adet
  • Işıklı Pil Seviye Göstergesi: Var
  • Uyumlu Cihaz: Android ve iOS cihazlar
  • Boyut: 10.2 x 4.8 x 2.5 cm
  • Renk: Siyah

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.