Philips DLP6710 10.000 mAh Alüminyum Kasa Powerbank

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Estetik Duruşuyla Göz Dolduran Tasarım

Philips DLP6710 10.000 mAh alüminyum kasa powerbank birçok farklı renk seçeneğiyle herkesin sevebileceği bir üründür. Sevdiğiniz renkte satın alabileceğiniz ve tarzınızı gösteren özelliklere sahiptir. Batarya kapasitesi ile uzun süre kullanılabilir.


Alüminyum Sağlam Kasa

Philips marka powerbank alüminyumdan üretilen kasası ile dayanıklılık sağlar. Powerbank hafif bir tasarıma sahiptir ve kolaylıkla taşınır.


Hızlı Şarj Avantajı

Philips DLP6710 powerbank 2 kat daha hızlı şarj özelliği ile kullanıcılarına kolaylık sunar. Bu sayede sunumlarınızı veya ödevlerinizi tamamlamak için yeterli vaktiniz olur.

Her Yerde Kullanım İmkanı

Philips DLP6710 model powerbank alüminyum kasası ile hafif bir üründür. Gittiğiniz her yere sizinle birlikte gelir. Evde, ofiste, kafede nerede kullanmak isterseniz telefonunuzu, tabletinizi  hızlı şarj edebilirsiniz.


Şarjınız Hiç Bitmez

Philips DLP6710 powerbank dışarıda çalışanlar için büyük kolaylıktır. Telefon ve tablet bataryalarınızı her yerde kolayca doldurabilirsiniz. Pilinin gücü sayesinde hem kendi şarjı uzun süre dayanır hem de cihazlarınızı tekrar tekrar şarj edebilirsiniz.


Şarj Durum Göstergeli

Işıklı göstergesi ile şarj durumunu öğrenebilirsiniz. Bu sayede şarjı bitmeye yaklaştığında hemen bataryasını doldurarak her an yanınızda taşıyabilirsiniz.


2 USB Çıkışı

Philips DLP6710 powerbank 2 adet usb çıkışına sahiptir. Bu sayede birden fazla cihazı bağlayarak şarj edebilirsiniz.


Pratik Kullanım

Philips DLP6710 powerbank kullanımı için sadece kablonuzu bağlamanız yeterlidir. İhtiyacınız olan her yerde kolayca cihazlarınızı şarj edebilir kesintisiz kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Kapasite: 10.000 mAh
  • Pil Gücü: 10.000 - 19990 mAh
  • Micro Usb input: 5V 2.1
  • Type-C Output/Input: 5V/2A
  • Giriş Bağlantı Tipi: Micro Usb Type C
  • Çıkış Bağlantı Tipi: Standart Usb Type A
  • Pil Tipi: Li-on
  • Şarj Durum Göstergesi: Var
  • Hızlı Şarj: Var
  • Usb çıkış sayısı:2

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.