Babybjörn Koltuk Oturak ve Klozet Adaptörü Banyo Basamağı Tuvalet Eğitimi Seti

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Babybjörn Koltuk Oturak ve Klozet Adaptörü Banyo Basamağı Tuvalet Eğitimi Seti

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

BabyBjörn Safe Step Banyo Basamağı

Çocukların klozet veya lavaboya kolayca ulaşmasını sağlayan, kaymaz üst yüzeyinin yanı sıra basamağın altındaki lastiklerle kaymayı ve devrilmeyi önleyen yeni BabyBjörn Safe Step Basamak çocukların kolayca taşıyabilmesi için son derece hafif tasarlanmıştır. Kompakt tasarımı ile yer kaplamayan ve yuvarlatılmış kenarlara sahip şekliyle kolayca temizlenebilen yeni BabyBjörn Safe Step Basamak Tüm diğer BabyBjörn ürünleri gibi Bisfenol A (% 0 BPA) içermez. Kalite Belgeleri: TÜV/GS tarafından test edilmiş ve onaylanmıştır. Ürün Paket İçeriği: 1 x BabyBjörn Eğitici Koltuk Oturak / 1 x BabyBjörn Klozet Adaptörü / 1 x BabyBjörn Safe Step Banyo Basamağı .Temizlenme Özellikleri: Bol ılık su ile kolayca temizlenir.

BabyBjörn Eğitici Koltuk Oturak

BabyBjörn Eğitici Koltuk Oturak, çocukların tuvalet eğitimini kolaylaştırır. Ebeveynlerin kullandığı klozete benzer görüntüsü çocuğu özendirerek oturağı daha fazla kullanmaya teşvik eder.

Fonksiyonları

Çocuğunuzun ihtiyaç duyduğu sürece rahat bir şekilde oturabilmesi için ergonomik olarak tasarlanmıştır. Yumuşak hatları çocuğunuzun bacakları için geniş alan sağlar. Çocukların favori koltuğudur. Tabanındaki eşsiz lastik kenarlar zeminde kaymasını engeller. Ebeveynlerin kullandığı klozete benzer bir görüntüsü vardır. İçindeki lazımlık parçası koltuğa sıkıca oturur ve çıkartılması, boşaltılması ve temizlenmesi çok kolaydır. Özel eğimli tasarımı sıçratmayı engeller. Dayanıklı ve dönüşümlü plastik malzemeden üretilmiştir.

BabyBjörn Klozet Adaptörü

BabyBjörn Klozet Adaptörü çocuğunuzun klozete oturmaya geçiş aşamasında eğiticidir ve doğru pozisyonda oturmasını sağlamak için ergonomik olarak tasarlanmıştır. Çocukların otururken kayarak bacaklarının kenarlarını sıkıştırmalarını engelleyerek güvenli bir şekilde oturmalarını sağlar. Çocuğun ihtiyaç duyduğu süre boyunca rahatça oturmasına olanak verir.

Her Tür Klozet Kapağına Uyar

Klozet kapağına oturabilmesi için ayarı üstten yapılabilir ve yerleştirilmesi kolaydır. Sıçramayı engelleyen dar açılı bir tasarımda üretilmiştir. BabyBjörn Klozet Adaptörü şekil itibariyle çocukların kolayca takıp çıkartabileceği şekilde tasarlanmıştır. Çocukların otururken kayarak bacaklarının kenarlarını sıkıştırmalarını engelleyerek güvenli bir şekilde oturmalarını sağlar. Temizlemesi kolaydır. Kenarları yuvarlatılmıştır. BabyBjörn Klozet Adaptörü çocukların kendi başlarına takıp çıkartabilmeleri için çok hafif yapılmıştır. BabyBjörn Klozet Adaptörü çocuğunuzun doğru pozisyonda oturmasını sağlamak için ergonomik olarak tasarlanmıştır.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BABYBJÖRN KOLTUK OTURAK & KLOZET ADAPTÖRÜ BANYO BASAMAĞI TUVALET EĞİTİMİ SETİ
Üretim Yeri
İSVEÇ
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
BABYBJÖRN
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok