Babybjörn Park ve Seyahat Yatağı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
30dan az ürün kalmıştır
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Ürün Durumu

Ağırlık & Boyutlar , Ağırlık: 6 kg (taşıma çantası dahil) Ürün Açık Ölçüleri: 82 x 112 x 64 cm Taşıma Çantası: 49 x 60 x 14 cm Test & Güvenlik: Sağlığa zararlı hiçbir malzeme içermemektedir. Tüm kumaşlar bebeğinizin cildine zarar vermeyecek şekilde test edilmiştir ve güvenlidir. Öko-Teks 100 standardı, 1. sınıf sertifikalıdır. Ürün Madde İçeriği / Kumaş Materyali: Şasesi çelikten, taşıma çantası polyester kumaştan ve şase kılıfı %65 polyester, %35 pamuklu kumaştan, şilte kılıfı % 100 organik pamuklu kumaştan üretilmiştir. Yıkama Talimatı: Dış kılıfı ve şilte kılıfı çıkartılıp makinede yıkanabilir.

BabyBjörn Park ve Seyahat Yatağı

Hitap Ettiği Yaş Aralığı, Doğumdan itibaren yaklaşık 3 yaşına kadar Hafif ve pratik! BabyBjörn Seyahat Yatağı, rekor sürede tek hareketle katlanabilen son derece pratik bir seyahat yatağı! Dahası, taşıma çantası dahil sadece 5 kg hafifliğinde. Kullanışlı sapları ile herhangi bir çanta kadar taşıması son derece kolaydır. Saniyeler içinde çabuk ve kolayca katlanır.

Fonksiyonları

Hafifliği sayesinde BabyBjörn Seyahat Yatağı şık çantasında her yere taşınabilir. Bebek için geniş alan sağlar. Yumuşak konforlu kumaşı sayesinde bebeğiniz içinde kendini rahat ve güvenli hisseder. Bebeğin içinde rahatça yatabileceği kalın ve yumuşak bir pamuk şilte bulunur. File kısmı sayesinde seyahat çantasının içindeyken bebeğinizle birbirinizi görebilirsiniz. Dengeli tasarımı sayesinde sağlam durur. Eğik köşeleri sayesinde az yer kaplar.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BABYBJÖRN PARK VE SEYAHAT YATAĞI
Üretim Yeri
İSVEÇ
Orıjınal Renk
AÇIK GRİ
Ana Renk
AÇIK GRİ
Renk
AÇIK GRİ
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
BABYBJÖRN
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok