Chicco Ohlala İkiz Bebek Arabası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

Chicco Ohlala İkiz Bebek Arabası

Chicco Ohlala ikiz bebek  arabası ultra hafif ve ultra kompakt bir iki kişil bebek arabasıdır. Kullanımı, sürülmesi ve taşınması oldukça kolay, ebeveyn dostudur. Tek elle katlanabilme kolaylığı sağlamasının yanı sıra kendi başına dik durabilmesi ile konumlandırırken ve muhafaza ederken büyük kolaylık sağlar.

Doğumdan İtibaren Kullanım Avantajı

İkizleri olan ebeveynler veya yaklaşık aynı yaştaki çocuklar için mükemmel bir yardımcı olan Twin bebek arabası doğumdan itibaren 15 kg'a kadar tüm bebekler için uygundur.

Tek Elle Katlanabilir

Tek elle zahmetsizce katlanabilen bebek arabası katlanır kulpları sayesinde ise katlandığında çok kompakt hale gelir. Kendi kendine dik durur ve araba bagajına rahatlıkla sığar.

Tamamen Ayarlanabilir Sırtlık

Sırtlık kısmı tamamen ayarlanabilen bebek arabası bebekleriniz için en iyi pozisyonu uygulamanıza ve istediğiniz aman yatırmanıza ya da seyir keyfi için dik konuma getirmenize yardımcı olur.

5 Noktalı Emniyet Kemeri

Mükemmel bir destek sağlayan 5 noktalı emniyet kemeri bebeklerinizi 5 farklı noktadan tutar ve yolculuk esnasında devrilmesini ve arabanın dışına çıkmasını önler. Güvenliği maksimum seviyeye çıkaran pedli kemer, oldukça yumuşak ve dayanıklı bir yapıya sahip olduğu için bebeklerinizin rahatını bozmadan korur.

Kolay Manevra Kabiliyeti

İkiz bebek arabası olmasına rağmen oldukça hafif tasarıma sahip Chicco ikiz bebek arabası sadece 8 kg ağırlığına sahiptir ve tek elle rahatça sürülebilir. Birleştirilmiş tutma kolu ile her yöne çevirebilir ve manevra kabiliyetine sahip 360 derece dönen tekerlekler ile konforlu bir sürüş keyfi sunar.

Büyük Alışveriş Sepeti ile Taşıma Kolaylığı

Bebeklerinizin eşyalarını ve alışveriş ürünlerini yerleştirebileceğiniz geniş bir alışveriş sepeti bulunur. Ağırlık taşıma kapasitesi büyük olduğu için ihtiyacınız olan tüm eşyaları yanınızda taşıyabilirsiniz.

Açılır- Kapanır Tente

Güneşten ve yağmurdan koruma sağlayan tente tasarımı açılır ve kapanır mekanizması ile her türlü hava koşuluna uyum sağlamanıza yardımcı olur.

Teknik Özellikler

 • Ürün Ağırlığı: 9 Kg
 • Kapalı Ölçüler: 78x30x72 cm
 • Sırt Ayar Kademesi: Çoklu Pozisyon
 • Alışveriş sepeti:Var
 • Yağmurluk: Var
 • Tam Yatabilme: Var
 • Ekstra Büyüyen Tente: Var
 • Ön bar: Var
 • Tek elle katlanma: Var
 • Katlıyken dik durabilme: Var
 • Emniyet Kemeri: 5 Noktalı
 • Tutma sapı katlanma: Evet
 • Taşıma Kapasitesi: 15 Kg x 2

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.