Chicco Balloon Ana Kucağı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

Eğlenceli ve Sakinleştirici Melodiler

Eğlence ve oyun için tasarlanan ön panelde yer alan farklı ses ve melodiler bebeğinizi rahatlatır. Dilediğiniz gibi seçebileceğiniz bu seslere ek olarak kendi sesinizi de 30 saniye boyunca kaydedebilirsiniz.

Çıkarılabilir Elektronik Oyuncak Paneli

Elektronik ve interaktif oyuncakların yer aldığı ön panel, bebeklerin eğlenceli zaman geçirmesini sağlar. Söz konusu panel ana kucağından çıkarılarak bebek karyolasında da takılabilir özelliktedir.

Bebeklere Uyum Sağlayan Modül

Bebeklerin büyüme sürecine uyum sağlaması için 3 farklı pozisyonda ayarlanabilen Chicco Balloon ana kucağı, küçük bebekler için daraltıcı sırt desteğine de sahiptir. Bu sayede hem bebeğinizin doğduğu andan itibaren kullanabileceği konforlu bir alan sunar hem de sırt kısmı 4 farklı pozisyona ayarlanabildiği için farklı kullanım şekilleri sunar.

Bebekleri Rahatlatan Titreşim Modu

Titreşim özelliği ile benzerlerinden ayrılan Chicco Balloon ana kucağı, bebeklerin sakinleşmesi ve daha kolay uykuya dalmasını sağlar. Nazik bir titreşim sağlayan bu mod, bebeklerin rahatlamasına da yardımcı olur.

Katlanabilir Kompakt Yapı

İki ayrı butona aynı anda basarak zahmetsizce katlayabileceğiniz Chicco Balloon ana kucağı hem taşıma hem de saklama açısından büyük bir kolaylık sağlar.

Teknik Özellikler

  • Yaş Aralığı: 0-1 yaş
  • Pil Tipi: 3 adet AAA
  • Taşıma Kapasitesi: maks. 18 kg
  • Boyutları: 78x62x47 cm
  • Ağırlık: 3.53 kg

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BALLOON
Üretim Yeri
Çin
Marka
CHICCO
Ana Renk
GRİ
Renk
GRİ
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
CHICCO
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok