Switel BCE 25 Gece Lambalı Bebek Telsizi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Çok Yönlü Kullanım Avantajı

Switel BCE 25, bebek telsizi olmasının yanı sıra gece lambası görevi de görmektedir. Ürünün çok yönlü kullanım avantajı sayesinde bebeğinizin güvenliğinden emin olurken aynı zamanda odasını aydınlatabilirsiniz.


Geniş Kapsama Alanı

Bu bebek telsizi, 150 metreyi kapsayan geniş bir kullanım alanı sunar. Ürünün geniş bir kapsama alanına sahip olması bebeğinizden uzak olsanız bile onun hareketlerini kolayca takip etmenize olanak sağlar.


Kablosuz Bağlantı Olanağı

Kablosuz bağlantı özelliği sayesinde prize erişiminiz olmayan alanlarda da kullanımı mümkün kılar. Kablodan kaynaklı olası kazaların da önüne geçen bu özellik, size ve sevdiklerinize güvenli bir deneyim yaşatır.


Hassas Kanallama Özelliği

Hassas kanallama özelliğine sahip bu bebek telsizi, bebeğinizin sesini size kusursuz bir netlikte aktarır. Böylece düşük sesleri bile rahatça duyarak bebeğinizin her tepkisinden haberdar olabilirsiniz.

Hafif ve Ergonomik Tasarım

Bebek telsizinin hafif ve kompakt tasarımı çantanızda oldukça az yer kaplamasını sağlar. Ergonomik tasarımı sayesinde gittiğiniz her yere kolayca taşıyabilir, gün boyu bebeğinizin hareketlerini takip edebilirsiniz.

Ses Ayarı Fonksiyonu

Switel BCE 25 bebek telsizinin ses ayarı fonksiyonu bebeğinizin sesini dilediğiniz yükseklikte duymanıza yardımcı olur. Gürültülü ortamlarda ses seviyesini artırabilir, geceleri azaltarak konforlu bir deneyim yaşayabilirsiniz.

İki Yönlü Ses İletimi

Bebek telsizinin çift kanal seçeneği bulundurması yalnızca bebeğinizi duymanıza değil kendi sesinizi ona iletmenize de olanak sağlar. Çift taraflı iletişim imkânı sayesinde bebeğinize sesinizi duyurarak onu rahat ve güvende hissettirebilirsiniz.

İşlevsel Bel Klipsi

Alıcının tasarımındaki fonksiyonel klips aparatı sizi telsizi sürekli elinizde taşıma zahmetinden kurtarır. Klipsi cebinize veya kıyafetlerinize kolayca tutturarak rahat bir şekilde hareket edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Ses Ayarı: Var
  • Kapsama Alanı: 150 M
  • Dahili Mikrofon: Var
  • Bağlantı: Kablosuz

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.