Maxi-cosi AxissFix Oto Koltuğu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Maxi-Cosi AxissFix Oto Koltuğu

4 aydan 4 yaşına kadar kullanım 360 derece dönme özelliği i-Size (R129) Güvenlik Standardı 5 noktalı emniyet kemeri 2 yönde 4 farklı yatış pozisyonu . Grup 1+ / 4 aylıktan 4 yaşına kadar 61-105 cm

Kolay Kullanım

360° döner koltuk: Ultra kolaylaşmış bebeği koltuğa kolayca yerleştirme imkanı 2. Eş zamanlı emniyet kemeri ve baş desteği ayarı 3. Hangi yöne bakacağı seçimi kontrol paneli: 360 ° döner koltuk yönünü kolay değiştirme için 4. Yükseklik göstergesi ölçümü: Sürüş yönünün tersine veya Sürüş yönüne bağlanma zamanını bilmeye yardımcı olur. 5. Kemer tokaları: kemerleri tutarak saniyeler içinde çocuğunuzu rahatlıkla oturtup kaldırabilmenize yardımcı olur. 6. Tek el ile kolay kemer ayarlayıcısı 7. 30° de çamaşır makinasında yıkanabilir kumaş .

Üürn Durumu

Yeni Maxi Cosi AxissFix, en son güvenlik teknolojisi ile Avrupa Birliği yeni standardı i-Size mevzuatına uygun üretilen çocuk oto güvenlik koltuğudur.Çocuğunuzun size doğru güvenli bir şekilde dönmesi sadece birkaç saniyenizi alacaktır!360 derece dönebilen bu koltuk, bebeğinizi koltuğa kolayca yerleştirme imkanı sunar! Daha kolay ve güvenli koltuk kurulumu için, AxissFix, Top Tether ve İsofix sistemi ile donatılmış olup ayrıca 2 yaşına kadar çocuklar için, geliştirilmiş ek güvenlik standartları ile baş ve boyun koruma için sürüş yönünün tersine dönük olarak seyahat olanağı sunar. Eş zamanlı emniyet kemeri ve baş desteği ayarı 61 cm’den 105 cm’e kadar büyüyebilmektedir.

Konfor

7 pozisyon Kafalık ayarı: büyümekte olan çocuk için her zaman mükemmel uyum 2. Her 2 yönde 4 farklı yatış pozisyonu: en iyi seyahat konforunu tam güvenlik içinde sağlar. 3. Entegre yüksek yastıklı koltuk: Oturma, sırt ve kafa bölgeleri için en uygun güvenli konforu sağlar. 61-87 cm Arka görüş (4 ay – 2 yaş arası) 76-105 cm Ön görüş (15 ay – 4yaş arası) Küçük arabalara uygun kompakt dizayn .

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
MAXİ-COSİ AXİSSFİX OTO KOLTUĞU
Kademeli Baş Desteği
BELİRTİLMEMİŞ
Güvenlik Sertifikası
VAR
Garanti Süresi
2 YIL
Orıjınal Renk
GRI
Renk
GRI
Ana Renk
GRI
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
MAXİ COSİ
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok