Switel BC 150 Işıklı ve Renk Değiştiren Termometre

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Bebek Odaları için İdeal

Switel BC 150 ışıklı ve renk değiştiren termometre bebek odalarının dekorasyonuna uyum sağlayan eğlenceli tasarımı ve işlevselliği ile ebeveynlerin beğenisini kazanır.


Karanlık Odalara Gece Lambası

Çocuğunuzu gece uyandığınız zaman rahat kontrol etmek ve onun kendini rahat hissetmesi için odasında loş bir ışığa ihtiyaç olabilir. Switel BC 150 ışıklı tasarımı ile gece lambası görevi de görür.


Ortam Isısını Kontrol Edin

Çok sıcak ya da soğuk mekan ısısı bebeklerin hastalanmasına neden olabilir. Onların sağlığını korumak için LED ışıklı göstergesi ile Switel BC 150 size yardım eder. Ortam ısısını gösteren dijital paneli ile odanın durumundan haberdar olursunuz.


Dekoratif Ördek

Switel BC 150 termometre ördek şeklinde gece lambasına ve üzerinde dijital gösterge bulunan bir cihazdan oluşur. İşlevselliğinin yanı sıra dekoratif bir görünüme sahip olduğu için çocukların da ilgisini çeker.


Eğlenceli Tasarım

Termometre modeli bebeğin dikkatini çeken eğlenceli ve renkli tasarımı ile hoşuna giden, loş bir ışık yayarak rahatlamasını sağlar.


Saati Öğrenebilirsiniz

Switel BC 150 renk değiştiren termometre modelinin panelinde yer alan dijital gösterge ile saatin kaç olduğuna bakabilir, alarmı takip edebilirsiniz.


Banyoda Kullanıma Uygun

Bebeğinizi temizlemek için banyo yaptırmanız gerekiyor ise üşümemesi için ortam ısısının yüksek olması gerekir. Switel termometreyi banyoya yerleştirerek ısının kaç derece olduğunu öğrenebilir duruma göre ısıyı artırıp azaltabilirsiniz.


Isıya Göre Renk Değiştirir

Ortamın artan ve azalan ısısına göre rengi değişen ördek lambadan ya da panelden sıcaklık kontrolünü kolayca yapabilirsiniz.

Özellikler

  • Marka: Switel
  • Model: BC 150
  • Ürün: Termometre
  • Tasarım: Ördek
  • İşlev: Ortam ısısını ölçmek
  • Gösterge: Dijital (sıcaklık, saat, alarm)
  • Işık: LED gece lambası (ışık rengi ısıya bağlıdır)
  • Özellik: Ortam ısısına göre renk değişimi

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BC 150
Üretim Yeri
Çin
Marka
SWİTEL
Ana Renk
GRİ
Renk
GRİ
Garanti Süresi
2 YIL
Sub Kategori
TDA
Marka
SWİTEL
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok