Balonpower Eğitici Oyuncak Seti

5,0

Balonpower Eğitici Oyuncak Seti

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Farklı Karakterler Aynı Eğlence

 Balonpower oyun seti; kurbağa, ördek ve kuş olmak üzere 3 farklı karakterde tasarlanmıştır. Dilediğiniz karakteri seçip vakit kaybetmeden oyuna başlayabilirsiniz.

Sertifika ile Tescillenmiş Kalite

3C sertifikasına sahip olan ürün, uygunluk ve kalite standartlarını karşılamaktadır. Bu sayede güven içinde kullanabilirsiniz.

Güvenli Tasarım

Balonpower oyuncak setinin köşeleri oval formda tasarlanmıştır. Bu tasarım, çocukların olası bir durumda yara almamaları için düşünülmüştür. Bu sayede ufak yaştaki çocuklarda güven içinde kullanabilir.

Birden Çok Oyuncu Tarafından Kullanılabilir

 Ürünün en iyi özelliklerinden biri, birden çok oyuncu ile kullanılabiliyor olmasıdır. Bu özellik sayesinde çocuklar paylaşmayı ve birlikte aktivite yapmayı öğrenebilir.

Oyuncak Çeşitliliği ile Daha Çok Eğlence

 Balon şişirme pompasından başka farklı araçlar da barındıran set, fırlatma kulesinden yengeç arabaya kadar pek çok oyuncak içerir. Çeşitliliğin çok olması, çocuklar için daha eğlenceli bir ortam hazırlamanıza yardımcı olur.

Çevre Dostu Oyuncak Seti

 Her ne kadar balon şişirebilen bir oyuncak olsa da bunu batarya kullanmadan yapar. Tamamen aerodinamik kuvvetle çalışır. Balonun içine doldurulan hava ise itme gücüyle oyuncakların hareket etmesini sağlar.

Eğlenceli Olduğu Kadar Öğretici

Çocukların hareket etmesini tetikleyerek fiziksel aktivitelerini arttırır. Ayrıca fiziksel koordinasyon becerisinin geliştirilmesine katkı sağlar. Çocukları eğlendirirken aynı zamanda gelişimlerini destekler.

Zararsız Materyaller

 Balonpower oyun setinin yapımında ABS çevre dostu materyaller kullanılmıştır. Plastik malzemeden oluşan oyuncak seti, zararsız malzemeden üretilmiştir. Bu durum, ürünü daha çok tercih edilebilir kılar.

Teknik Özellikler

  • Tür: Eğitici Oyuncak
  • Yaş Aralığı: 3 - 12
  • Batarya / Pil: Yok
  • Sertifika: 3C
  • Oyuncu Sayısı: 1 ve Üzeri
  • Malzeme: Plastik
  • Plastik Türü: ABS Çevre Dostu Materyal


Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
AKILLI OYUNCAK
Üretim Yeri
Çin
Garanti Süresi
2 YIL
Ana Renk
YEŞİL
Renk
YEŞİL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
BALONPOWER

Ürün Değerlendirmeleri

5,0
2 kere puanlandı