Silvercrest SC-LY01 Biberon Isıtıcı

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Silvercrest SC-LY01 Biberon Isıtıcı

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

SC-LY01 35-40 Derece 5V Biberon Isıtıcı

SC-LY01 Biberon Isıtıcı ; Biberon aracılığıyla süt ve su gibi sıvı maddeler tüketen çocuklar için de SC-LY01 Biberon ısıtıcı oldukça avantajlıdır. 35-40 derece aralığına getirilen içecekler bebeklere güvenle verilebilir. Oldukça hızlı ve güvenli bir şekilde biberonları ısıtan bu ürün ile pratiklik elde edebilirsiniz. Sağladığı avantajlarla hayatınızı kolaylaştırır ve vakitten tasarruf ettirir. Aynı zamanda modern bir tasarıma sahiptir. Şık görünümü ve sağladığı avantajlarla fazlasıyla revaçtadır.

Güç ve Isı Seviyesi

Elektrikle çalışan bu ürün 5 volt enerji, 7 watt güce sahiptir. Kısa sürede biberonları istenen ideal ısıya getiren cihazı ihtiyaç duyulan her an kullanabilirsiniz. Narin bir bünyeye sahip olan çocuklar ve bebeklere verilen içeceklerin ısısı oldukça önemlidir. Ilık olması sağlıkları açısından gereklidir. Bu sebeple de biberonları belli bir ısıya getirmek için bu ürün kullanılır.

Dayanıklı Malzeme Yapısı

Uzun süre gönül rahatlığıyla kullanabilmeniz için kaliteli bir şekilde üretilir. Oldukça olay bir kullanım imkanı ortaya koyan SC-LY01 Biberon ısıtıcıyı keyifle kullanabilirsiniz. Dilediğiniz yere götürebilmeniz için fazla yer kaplamayan bir tasarıma sahiptir.

Teknik Özellikler

Model : SC-LY01
Sıcaklık :35-40°
KUmaş Biçimi : Özel Isıtmalı Kumaş
Voltaj :5V/DC/1.4A
Güç : 7W
Kablo Tipi : USB
Kablo Uzunluğu : 1.5m

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
SİLVER CREST SC LY01 BİBERON ISITICI
Üretim Yeri
Çin
Marka
SİLVER CREST
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
SILVERCREST
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok