Switel BF 400 Pilli Biberon Fırçası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Biberon İçindeki Mamayı Kolayca Karıştırın

Klasik biberon temizleyicisi modellerinden farklı olarak mikser özelliğine de sahiptir. Bu özellik mama hazırlama esnasında size büyük kolaylık sağlar. Otomatik çalışan mikser sayesinde zaman zaman pütürlü kalabilen bebek mamalarını tamamen homojen bir kıvama kavuşturabilirsiniz.


Daha Pratik Biberon Temizliği

Manuel biberon temizleme fırçalarına oranla daha pratik bir kullanım sunan Switel BF 400, biberon temizliğini bir kaç dakikada gerçekleştirebilmenizi sağlar.
Özel Fırça Yapısı Sayesinde Biberonlar Tertemiz

Biberon temizleyici fırça tasarımı, cihazın temizlik performansını artırıcı etki yaratır. Özel tasarım bu fırça temizlik esnasında gerçekleştirdiği salınım hareketiyle, biberonun her bir köşesine rahatlıkla ulaşır.

Pilli Kullanım Rahatlığı

Switel çift etkili biberon temizleyici, 2 adet AA pil ile çalışır. Bu sayede cihazı her yerde ve her zaman rahatlıkla yanınızda taşıyarak kullanabilirsiniz. Elektriğe ihtiyaç duymayan cihaz, pilleri yenilenerek defalarca kullanılabilir.

Kullanışlı Askı Halkası

Biberon temizleyicisine entegre halde bulunan askı halkası, kullanım dışı zamanlarda cihazı rahatlıkla muhafaza edebilmenizi sağlar.

Tek Elle Çalıştırabilme Özelliği

Switel biberon temizleyicisini tutma sapı üzerinde yer alan açma-kapama tuşu ile kontrol ederek, tek elle kullanabilirsiniz.

Tüm Biberon Modelleri ile Uyumlu Tasarım

Ürünün fırça ve mikser başlığı, tüm biberon modellerine uyum sağlayan inceliktedir. Böylelikle biberon, suluk, matara ve benzeri bebek beslenmesinde kullanılan tüm aksesuarların temizliğinde de cihazı kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Uzun Yıllar Güvenle Kullanın

Tüm aksesuarları ve dış gövdesi dayanıklı plastik malzemeden üretilir. Bu sayede cihaz sorunsuzca uzun ömürlü olarak kullanılabilir.

Özellikler

  • Biberon temizliği ve karıştırma
  • Fırça başlığı
  • Mikser Başlığı
  • Tutma sapı
  • 2 adet AA pil ile kullanım

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
DF 400
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
2 YIL
Marka
SWİTEL
Yaş Grubu
YOK
Sub Kategori
TDA
Marka
SWİTEL
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok