Medisana 48811 Şarjlı Elektronik Göğüs Pompası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Bebek Beslenmesinde Yenilik

Medisana 48811, çalışan ve meşgul olduğu dönemlerde bebeğinin beslenmesi konusunda endişe duyan anneler için idealdir. Bebeğin gelişimi için gerekli olan anne sütünü sağarak, her daim çocuğunuzun beslenmesi için saklamanıza yardım eder.

Yumuşak Silikon Başlıklı

Medisana 48811 şarjlı göğüs pompasının başlık kısmında bulunan silikon başlık, memenin formuna tam uyum sağlar. Yumuşaklığı sayesinde süt akışı sırasında rahatsızlık hissini önler.

Dahili Pili Sayesinde Taşınabilir

Her daim elektriğe ulaşma imkanınız olmayabilir. Bu durumda Medisana şarjlı elektronik göğüs pompasının şarj edilebilir dahili pilleri size kolaylık sağlar. USB ile şarjı doldurulan ürünü, gün boyu yanınızda taşıyabilir ve gerekli anlarda sorunsuz kullanabilirsiniz.

Sütü Artıran Masaj Özellikli Başlık

Medisana göğüs pompasının silikon yumuşak başlığı masaj yapma özelliğine sahiptir. Süt kanallarını uyararak çıkışını kolaylaştırır, sizi rahatlatır ve miktarın artmasına olumlu etkisi vardır. Dokunmatik tuşları ile kolay kullanıma sahip ürünün farklı modları arasından seçim yapabilirsiniz.

Sevdiğiniz Modu Hatırlar

Medisana 48811 modelini kullanırken kendinizi en rahat hissettiğiniz ve sık kullandığınız modu hafızasına kaydeder ve sizi ekstra ayar yapma zahmetinden kurtarır.

LCD Bilgi Ekranı ile Hakimiyet Size Olur

Medisana elektronik göğüs pompasını şarj ederken ve ayar yaparken LCD bilgi ekranı size yardımcı olur. Modları ve gerekli talimatları gösteren ekran ve yönetim tuşları ile kullanması çok kolaydır.

Yıkanabilir Parçalarla Her Zaman Hijyeniktir

Başlık, kablo ve gövde kısımlarını parçalarına kolay bir şekilde ayırabilir, süt ile temas eden bölümlerini bulaşık makinesinde yıkayarak temizleyebilirsiniz. Elektronik olanlar hariç, başlık ve aksesuar çeşitlerinin tamamı makinenin üst sepetinde yıkanabilir.

Modlar Arasından İstediğinizi Seçin

Medisana 48811 şarjlı göğüs pompasında bulunan 5 farklı masaj modu ve 9 farklı çekim gücü arasından size uygun olanı seçebilir, bebeğinizi konforlu bir şekilde besleyebilirsiniz.

Özellikler

  • Model: 48811
  • Ürün: Göğüs pompası
  • Güç: Şarjlı / Elektronik
  • Aksesuarlar: Biberon, dökme ve sağma başlıkları, gövde, şarj kablosu, dijital ekranlı, dokunmatik tuşlu kontrol paneli
  • Modlar: Masaj (5), sağma (9)
  • Özellikler: Silikon yumuşak başlık, makinede yıkanabilir parçalar, mod hafızaya alma


Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.