Kiwi Biberon Kbaby56 Isıtıcı Süt ve Mama Isıtma Buz Çözme

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Sterilizasyon İşlevi

Biberonun tamamını ya da ağız bölgesini, emzikleri sterilize etmenize olanak tanıyan biberon ısıtıcı yüksek ayarda ısıtıldığında sterilize işlemini gerçekleştirir.

Buz Çözme ve Isıtma

Buzlukta muhafaza ettiğiniz anne sütünü kısa sürede hazırlamanıza yardımcı olan KBABY56, buz çözme fonksiyonu sayesinde sütü ideal ısıya ulaştırır. Bu sayede bebeğinizi hemen doyurabilir ve anne sütüyle beslemeye devam edebilirsiniz.

Isı Seçenekleri ile İdeal Mama

Üç farklı ısı ayarı bulunan biberon ısıtıcı süt ve mama ısıtıcı olarak iki sıcaklık ayarı sağlarken sterilizasyon için en yüksek ısı ayarı sunar.

Pratik Mama Hazırlama

Mama ısıtıcı fonksiyonu ile öne çıkan Kiwi KBABY56, bebeğiniz için karıştırdığınız hazır mamayı ya da ya da önceden hazırladığınız biberon gıdalarını ısıtmanıza yardımcı olur. Pek çok fonksiyonu bir arada sunan biberon ısıtıcısı bebeğiniz için ideal sıcaklık sunar.

Süt Isıtıcı Fonksiyon

Biberon içerisindeki hemen her mamayı ve sütü ısıtan cihaz, önceden sağmış olduğunuz ve buzdolabında sakladığınız sütünüzü dahi ısıtmanıza yardımcı olur. Bu sayede bebeğiniz acıktığında mama ve süt hazırlık sürecini daha pratik hale getirebilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
KİWİ BİBERON ISITICISI SÜT VE MAMA ISITMA BUZ ÇÖZME KBABY56
Üretim Yeri
ÇİN
Marka
KİWİ
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
KIWI
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok