Medisana 48811 Şarjlı Elektronik Göğüs Pompası

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Medisana 48811 Şarjlı Elektronik Göğüs Pompası

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Bebek Beslenmesinde Yenilik

Medisana 48811, çalışan ve meşgul olduğu dönemlerde bebeğinin beslenmesi konusunda endişe duyan anneler için idealdir. Bebeğin gelişimi için gerekli olan anne sütünü sağarak, her daim çocuğunuzun beslenmesi için saklamanıza yardım eder.

Yumuşak Silikon Başlıklı

Medisana 48811 şarjlı göğüs pompasının başlık kısmında bulunan silikon başlık, memenin formuna tam uyum sağlar. Yumuşaklığı sayesinde süt akışı sırasında rahatsızlık hissini önler.

Dahili Pili Sayesinde Taşınabilir

Her daim elektriğe ulaşma imkanınız olmayabilir. Bu durumda Medisana şarjlı elektronik göğüs pompasının şarj edilebilir dahili pilleri size kolaylık sağlar. USB ile şarjı doldurulan ürünü, gün boyu yanınızda taşıyabilir ve gerekli anlarda sorunsuz kullanabilirsiniz.

Sütü Artıran Masaj Özellikli Başlık

Medisana göğüs pompasının silikon yumuşak başlığı masaj yapma özelliğine sahiptir. Süt kanallarını uyararak çıkışını kolaylaştırır, sizi rahatlatır ve miktarın artmasına olumlu etkisi vardır. Dokunmatik tuşları ile kolay kullanıma sahip ürünün farklı modları arasından seçim yapabilirsiniz.

Sevdiğiniz Modu Hatırlar

Medisana 48811 modelini kullanırken kendinizi en rahat hissettiğiniz ve sık kullandığınız modu hafızasına kaydeder ve sizi ekstra ayar yapma zahmetinden kurtarır.

LCD Bilgi Ekranı ile Hakimiyet Size Olur

Medisana elektronik göğüs pompasını şarj ederken ve ayar yaparken LCD bilgi ekranı size yardımcı olur. Modları ve gerekli talimatları gösteren ekran ve yönetim tuşları ile kullanması çok kolaydır.

Yıkanabilir Parçalarla Her Zaman Hijyeniktir

Başlık, kablo ve gövde kısımlarını parçalarına kolay bir şekilde ayırabilir, süt ile temas eden bölümlerini bulaşık makinesinde yıkayarak temizleyebilirsiniz. Elektronik olanlar hariç, başlık ve aksesuar çeşitlerinin tamamı makinenin üst sepetinde yıkanabilir.

Modlar Arasından İstediğinizi Seçin

Medisana 48811 şarjlı göğüs pompasında bulunan 5 farklı masaj modu ve 9 farklı çekim gücü arasından size uygun olanı seçebilir, bebeğinizi konforlu bir şekilde besleyebilirsiniz.

Özellikler

  • Model: 48811
  • Ürün: Göğüs pompası
  • Güç: Şarjlı / Elektronik
  • Aksesuarlar: Biberon, dökme ve sağma başlıkları, gövde, şarj kablosu, dijital ekranlı, dokunmatik tuşlu kontrol paneli
  • Modlar: Masaj (5), sağma (9)
  • Özellikler: Silikon yumuşak başlık, makinede yıkanabilir parçalar, mod hafızaya alma


Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
ŞARJLI ELEKTRONİK GÖĞÜS POMPASI 48811
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
2 YIL
Enerji Kaynağı
BELİRTİLMEMİŞ
Kullanım Şekli
BELİRTİLMEMİŞ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
MEDİSANA
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok