PolyGreen SN3020 Biberon Emziği

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


PolyGreen Biberon Emziği Avantajları

PolyGreen SN3020 biberon emziği, bebeklerin doğal isteklerine uyumlu olacak şekilde bir tasarıma sahip olduğu için kullanım itibarıyla esneklik ve kullanışlılık sağlar. Bebeklerin beslenme sürecinin, anneler için çok daha kolay olmasına yardımcı olur. 

Doğal Tasarım

PolyGreen biberon ucu, anne göğsüne benzeyen doğal tasarımı sayesinde bebeklerin emme içgüdülerini kolaylıkla devreye sokar. Bu sayede bebeklerin, biberona karşı ilgisi artar ve çok daha uyumlu bir beslenme süreci geçirmeyi sağlar. 

Kullanım Dönemi

3 aylık ve daha üzeri dönemlerdeki bebekler için tasarlanan PolyGreen biberon emziği, bebeğinizin beslenme ihtiyacı için kusursuz bir yapıya sahip.

Katkısız ve Hijyenik İçerik

PolyGreen biberon emziği; CE sertifikalı, BPA içermez ve % 100 güvenli hijyenik silikon ile imal edilir. Bu sayede zararlı hiçbir içeriğe sahip olmadığı için bebeğinizi, gönül rahatlığıyla PolyGreen emzik ile besleyebilirsiniz. 


Yüksek Isıya Dayanıklı

PolyGreen biberon ucu, yüksek sıcaklığa sahip su içerisinde kaynatmaya karşı dayanıklı olacak şekilde üretilir. Dolayısıyla biberon emziğini, her kullanım sonrasında rahatlıkla kaynatarak bebeğiniz için hijyen adımlarını da güvenle uygulayabilirsiniz. 

Üstün Hijyene Uyumlu

Sterilizatör ve kurutucularda kullanıma uygun olan PolyGreen biberon emziği ile üstün ve güvenilir hijyen arayışınızın tam karşılığını bulabilirsiniz. 

Gerçek Cilt Hissi

PolyGreen biberon emziği, gerçek cilt hissiyatı uyandıran yapıdadır. Bu sayede bebek, emziğe karşı yapay bir duyum almadan biberon ile çok daha huzurlu bir şekilde beslenmeye devam eder. 

Genel Özellikler

  • Ürün Kodu: SN3020
  • Ürün Tipi: Biberon Emziği
  • Kullanım Özelliği: Doğal Cilt Hissi
  • Kullanım Aralığı: 3 Aylık ve Üzeri
  • Materyal: % 100 Güvenli Hijyenik Silikon
  • Kaynatmaya Dayanıklı: Evet
  • Sterilizatör ve Kurutucularda Kullanım: Evet
  • Ürün Tasarımı: Anne Göğsüne Benzer Doğal
  • Özellikleri: BPA İçermez, CE Sertifikalı

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.