Tommee Tippee TT423627 Manuel Göğüs Pompası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Anne Sütünü Saklar

Tommee Tippee manuel göğüs pompası, bebeklerin sağlıklı gelişimi için oldukça önemli olan anne sütünü hijyenik bir şekilde muhafaza eder.

Sağlıklı Silikon Materyaller

Göğüs ucuna tam oturan ve alerjen barındırmayan yumuşak silikon başlığa sahiptir. Patentli silikon başlık, sağma aşamasında ağrıyan göğüslere masaj yaparak anneleri rahatlatır.

İstediğiniz Yerde Kullanın

Küçük ve kompakt tasarımı ile dilerseniz evde dilerseniz de dışarıda bebeğinizin beslenme ihtiyacını giderebilirsiniz. Gögüs ucuna oturttuktan sonra, pompalama hareketi ile sütü sağmak için kullanabilirsiniz.

Ele Tam Oturan Dizayna Sahip

Kullanıcıların el boyutuna tam uygun olması için özel olarak tasarlanır. Yumuşak yapısı ile pompalama hareketi tek elle kolayca yapılabilir; ergonomik dizaynı ile sağlam şekilde tutulur ve düşme ihtimali azalır.

Kolay Kullanım Avantajı

Bebek çantalarında kolay taşıma sağlayan küçük boyutunun yanı sıra oldukça pratik bir alettir. Göğüs ucu kapağı takıldıktan sonra, esas gövdeye hafif bir şekilde bas-çek hareketi yapılarak kullanılır. Bebeğin emmesine benzer etki oluşturan vakumlama ile sütü göğüs ucundan sağar.

Göğüs Hassasiyetini Azaltır

Bebekler her daim süt içmek istemeyebilir. Annelerin de fazla sütü olduğu zaman, göğsünde akma ve ağrı olabilir. Bebeğin beslenmek istemediği zamanlarda, fazla sütü sağarak, daha sonra içmesi için hijyenik şekilde saklayabilir, göğüs hassasiyetini azaltabilirsiniz.

Çalışan Annelerin Yardımcısı

Bebek henüz küçük olsa bile bazı annelerin işe gitmesi gerekebilir. Bebeğini işe götüremeyen anneler için, o evde yokken de çocuğun beslenmesini sağlayan manuel süt pompası oldukça işlevseldir.

Pratik Temizleme İmkanı

Her kullanımdan sonra ürünü ılık suda ve elde yıkayabilir ya da başlık kısmını bulaşık makinesine atarak hijyen sağlayabilirsiniz.

Özellikler

  • Tekli göğüs pompası
  • Sağlıklı ve antialerjik silikon malzeme
  • Ergonomik dizayn
  • Göğüs ucuna tam oturan başlık
  • Makinede yıkanabilir parçalar
  • Manuel kullanım

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
TT423627
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
ŞEFFAF
Renk
ŞEFFAF
Garanti Süresi
2 YIL
Enerji Kaynağı
MANUEL
Kullanım Şekli
MANUEL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
TOMMEE TIPPEE
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok