Fisher Price Mattel Gmm53 Price Akilli Saat

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Eğlenceli Vakit Geçirmek için Fisher Price Akıllı Saat

Akıllı saatlere benzeyen tasarımıyla bebeklerin dikkatini çeken Fisher Price akıllı saat oyuncağı, bebeğin hayal gücünü ve duyularını geliştirmek için birden fazla aktivite, müzik, ses ve resim özelliklerine sahiptir.

Yumuşak Bileklik Tasarımı

Bileğe takılabilir yapısı ile bebeklerin hassas ciltlerine uyum sağlayan akıllı saat, yolculuk esnasında bebeğinizi oyalamak ve eğlenceli yolculuk yapmak için idealdir.

Oyun, Eğlence ve Eğitim Bir Arada

Şarkılar ve cümleler söyleyerek bebeğiniz renkler ve selamlaşmalar hakkında daha fazla şey öğrenir. Döner düğme ve basmalı düğmeler sayesinde ise bebeğinizin el-göz koordinasyonu ve el becerileri kazanmasına yardımcı olur.

Sayı Saymayı Öğreten Şarkılar

Akıllı saat, aydınlatmalı ekranı, basit bir bilekliği ve bebeğinizin keşfetmesi için pek çok etkinliği olan gerçek bir akıllı saate benzer. Türkçe renkler, sayılar ve selamlama cümleleri içeren saatle oynamak için düğmelere basmanız yeterlidir.

Rol Yapma Oyunları ve Müzik Dinleme

Evde ve hareket halindeyken rol yapma oyunları için ışıklı, müzikli ve sesli sahte akıllı saat tasarımı tuşları sayesinde bebeklerin motor becerilerinin gelişmesine de yardımcı olur.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
FISHER PRICE MATTEL GMM53 PRICE AKILLI SAAT TR
Üretim Yeri
ÇİN
Orıjınal Renk
RENKLİ
Ana Renk
RENKLİ
Renk
RENKLİ
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
FİSHER PRİCE
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok