SES Creative Multi Köpük Baloncuk Yapma

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Tek Seferde Çoklu Baloncuklar

Multi Köpük Baloncuk yapma oyuncağı, çocuklarınızın ve eğlenmeyi sevenlerin hayal sınırlarını zorluyor. 200 ml solüsyon, baloncuk yapma aleti ve solüsyon tepsisi olmak üzere 3 ayrı parçadan meydana gelen oyuncak ile tek seferde düzinelerce baloncuklar oluşturmak kolay hale geliyor. Böylelikle eğlenceli ve hareketli bir aktivite seçeneği edinmeniz mümkün oluyor.

Teknik Özellikler

  • Marka: Ses Creative
  • Model: Multi Köpük Baloncuk Yapma
  • Solüsyon: 200 ml
  • Üretim yeri: Hollanda
  • Yaş aralığı: 5-8 yaş ve üzeri

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.