Squeakee Minis Interaktif Poppy The Bunny Balon Oyuncak

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Tepkilerini izleyin

Squeakee Minis serisindeki hayvanlar başının okşanmasından çok mutlu olur. Mini balon evcil hayvanınızın kafasına hafifçe vurun ve heyecanlı gıcırtılarını duyun. Ne kadar çok severseniz, o kadar mutlu olurlar. Bu interaktif mini balon oyuncaklar ilgiyi sever ama onları kendi haline bırakırsanız horlamaya başlar ve uykuya dalarlar.

Patlama ilüzyonu

Ayrıca Squeakee Mini'nizi şişiriyormuş gibi yapabilirsiniz. Burunlarına üfleyin, şiştiklerini duyacaksınız. Her üflediğinizde, giderek daha fazla şişerler, ancak onları çok fazla şişirirseniz "PAT" sesini duyarsınız.

Helyum mucizesi

Squeakee Minis serisi oynamayı ve söylediklerinizi tekrarlamayı çok seven yeni arkadaşınız. Burunlarına basılı tutun ve mesajınızı söyleyin. Squeakee Mini'niz, gülünç gıcırtılı helyum sesiyle söylediğinizi size tekrar edecek.

Balondan arkadaşınız

Squeakee Minis serisi, sizinle oynamayı ve etkileşim kurmayı seven minik balon oyuncaklardır. Tıpkı bir parti balonundan yapılmış hayvanlara benzerler, ancak onları avucunuzun içinde canlandırıp, tepkilerini izleyebilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
SQUEAKEE MİNİS İNTERAKTİF POPPY THE BUNNY BALON OYUNCAK
Üretim Yeri
Çin
Yaş Grubu
+5
Güç (w)
YOK
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Ana Renk
PEMBE
Renk
PEMBE
Orıjınal Renk
PEMBE
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
MOOSE TOYS
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok