Squeakee The Balloon Dog Interaktif Balon Köpek

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Aksesuarları kullanın

Squeakee, etkileşim kurmanız ve oynamanız için bir dizi eğlenceli aksesuarıyla birlikte gelir. Onu beslemek için Pompayı kullanın. Pompayı burnuna yerleştirin ve balonun şiştiğini duyun. Ama dikkatli olun, çok doyduğunda tuvaletini yapabilir veya gaz çıkarabilir. Squeakee, Kornayı çok seviyor ve sesini duyunca çok heyecanlanıyor! Oturmayı veya yalvarmayı öğretmek için Kornayı kullanın.

Yeni evcil hayvanınız

Squeakee The Balloon Dog İnteraktif Balon Köpek ile tanışın! İlk balon evcil hayvanınız Squeakee, tıpkı gerçek bir köpek yavrusu gibi canlanarak sizi çok şaşırtacak!

60’tan fazla ses ve hareket kabiliyeti

Squeakee interaktif bir köpek ve oyun oynamayı çok seviyor! Bu oyuncu köpek sesinize tepki veriyor, 60’tan fazla ses ve hareket kabiliyetiyle sizi çok eğlendiriyor ve üstelik tıpkı gerçek bir balondan yapılmış gibi görünüyor. Onu mutlu etmek için başını okşar veya karnını gıdıklarsanız oturduğunu veya ayağa kalktığını görebilirsiniz.

En iyi arkadaşınız

Onu besleyin, eğitin, hatta Pin’iyle “PAT”lamasını ve sönmesini izleyin! Tüm tepkilerine ve yapabileceklerine şaşıracaksınız! Squeakee interaktif balon köpek en iyi arkadaşınız olacak.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
SQUEAKEE THE BALLOON DOG İNTERAKTİF BALON KÖPEK
Üretim Yeri
Çin
Yaş Grubu
+5
Güç (w)
YOK
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Ana Renk
KIRMIZI
Renk
KIRMIZI
Orıjınal Renk
KIRMIZI
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
MOOSE TOYS
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok