Blume Sürpriz Bebek ve Aksesuarları 2254

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Blume Sürpriz Bebek ve Aksesuarları Sizlerle Buluşmak İçin Sabırsızlanıyor!

2020 en iyi koleksiyon oyuncak kategorisinin finalistlerinden olan Blume bebekleri ile tanışmaya hazır olun!Hayran bırakan çılgın saçlı Blume sürpriz bebeklerin tek ihtiyacı biraz su! Saksıyı sula ve hangi Blume Bebek çıkacak gör! Yeni arkadaşın hemen gözlerinin önünde bir çiçek gibi açacak. Blume saksıyı açın ve içindeki sürprizleri ortaya çıkarın!

Renk Değiştiren Bebek Bezi

Her Blume Sürpriz, kendine özgü kişiliklerine ve kıyafetlerine uyan seni hayran bırakacak saçlara sahiptir. Bebekler arasında kıyafetler, aksesuarlar ve arkadaşları karıştırabilir ve eşleştirebilirsiniz. Saksı, moda ayakkabılar, çıkartma kağıdı ve mini bir arkadaşın yanı sıra gizli bir oyun seti içeren 10'dan fazla sürprizle dolu olarak geliyor.

Özellikler

  • 3 yaş ve üzeri için uygun olan ürün kullanılmadan önce kullanım kılavuzu dikkatlice okunmalı ve yetişkin gözetimde kullanılmalıdır.
Kutu İçeriği
  • Mini bir arkadaş, çıkartma kağıdı ve moda aksesuarları dahil toplam 10'dan fazla sürpriz.

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.