Clementoni Baby Bul Tak Kova

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Eğlenceli Oyun Zamanı

Clementoni Baby Bul-Tak kova çocuklar için eğlenceli bir oyuncaktır. Ürünün kutusu içerisinde çocukların şekilleri, sayıları ve renkleri tanıması için 6 adet şekil ve şekil sıralayıcı oyuncak ile kova yer alır. Kova ve sıralıyıcılardan oluşan Clementoni Bul-Tak ile çocuğunuz hem eğitici hem eğlenceli bir oyuncağa sahip olur.

Hem Güvenli Hem de Kolay Taşıma İmkânı

Bul-Tak kovanın kilitli kapağı ve pratik bir kulbu mevcuttur. Kulp ve kilitli kapak sistemine sahip kova oyuncağı çocuklar kolayca taşıyabilir. Üstelik ürünün kutusu içerisinden çıkan oyuncaklar büyük parçalardan oluştuğu için çocukların parçaları ağzına götürüp yutabilmesi mümkün değildir. Böylece oyuncak hem güvenli hem de kolay taşınabilir özelliğiyle fonksiyonel özellik taşır.

Çocukların Gelişimi için Uygun

Bul-Tak kova ile oynarken çocuğunuz el-göz koordinasyonu ve motor becerisini geliştirebilir. Ayrıca oyuncak çocuğun neden sonuç ilişkisini kavrayabilmesini sağlar. Bul-Tak kovanın çocuklara kazandırdığı eğitimsel değerler arasında görsel algı, hayal gücü, dokunsal algı ve el-göz koordinasyonu yer alır.

9 Ay ve Üzeri için Uygun

Çocukların eğlenirken öğrenmesine yardımcı oyuncak 9 ay ve üzeri çocuklar için uygundur.

Aşınmayan Boyasıyla Güvenli Oyuncak

Bul-Tak kovanın boyaları yıpranmaz ve asla akmaz. Clementoni markasının ürünü çocukların sağlığını olumsuz etkileyebilecek herhangi bir katkı maddesi içermez.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
CLEMENTONİ BABY BUL TAK KOVA
Üretim Yeri
ÇİN
Orıjınal Renk
RENKLİ
Ana Renk
RENKLİ
Renk
RENKLİ
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
CLEMENTONI
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok