Imagine Station Code A Maze Robotik Kodlama Seti 3+ Yaşa Uygun Basitleştirilmiş

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Kodlama Eğitimine Erkenden Başlayın!

Code A Maze 3 yaş ve üstü çocuklar için uygun ilk ve tek kodlama setini sizlerle buluşturarak çocuğunuzun bilişsel gelişimi için yardımcı olur.

Küçük Dahilerin Yetişmesine Şahit Olun

Kodlama, çocukların kritik düşünme ve problem çözme becerisini geliştirir ve karışık durumları nasıl çözeceklerini öğretir. Bunun için 3 yaş üstü çocuklara uygun tek kodlama oyuncağı olan Code A Maze, herhangi bir okuma becerisi veya dil bilgisi gerektirmez. 

Özellikler 

  • 3 yaş üzeri için uygundur.
  • 3 adet 1.5V AA pil ile çalışır.
  • Kutu İçindekiler: 1 adet 22 x 24 cm boyutunda Code A Maze ekranı, 6 adet labirent zemini, 30 görev kartı, 30 kod kartı, 2 robot piyonu, 6 engel piyonu (tünel, bayrak, koni), 1 kart koyma zemini ve bütün piyonların içinde toplanabilmesi için 1 kese içerir.

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.