Imagine Station Crystal Imaginations Kristal Yetiştirme Kiti

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Kendi Kristalinizi Yetiştirin

Kimya öğrenmenin en eğlenceli hali! Basit adımlarla kendi kristallerinizi yetiştirerek eşsiz koleksiyonunuzu oluşturabilirsiniz. Büyüleyici kristallere sahip olmak için gerekli olan tek şey; Crystal Imaginations setidir.

Farklı Renkler Elde Edin!

Set, 1 kristal yetiştirmek için gerekli malzemeleri içerir. Ancak çeşitli renklerdeki tohumları kullanarak ya da karıştırarak farklı renkler elde edebilirsiniz.

Özellikler 

  • 10 yaş üzeri için uygundur.
  • Belçika'da üretilmiştir.
  • Avrupa standartlarına uygundur.
  • Ürün boyutu: 11 x 15 x 8 cm

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.