Cubic Fun 3D 112 Parça Puzzle Sahil Evi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

3D Puzzle Sahil Evi

Dış cephesi açık bir tasarıma sahip olan Sahil Evi, çocukların severek ve eğlenerek tamamlayacağı bir puzzle’dır. Tamamlarken hayal gücü ve el becerilerinin gelişimine katkı sağlayan puzzle, bittikten sonra ise küçük boyutlu oyuncaklar içerisine yerleştirilerek oynamaya devam edilebilir.
Parçalar birbirine monte edilmek üzere tasarlanmıştır. Bu nedenle makas ya da yapıştırıcı gibi malzeme kullanımına gerek yoktur.
Puzzle küçük parçalar içerdiğinden dolayı 3 yaş ve altındaki çocuklar için uygun değildir.

Özellikler

  • Ürün Adı: Sahil Evi
  • Parça sayısı: 112
  • Model Boyutları: 25.5 x 17.5 x 32 cm
  • Kutu Boyutları: 33 x 22.7 x 4 x 7 cm
  • Zorluk derecesi: Orta
  • Yaş Grubu: 6+ Yaş

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Parça Sayısı
112

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.