Thames And Kosmos Cyborg Hand Robot El

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Robot Elinizi İnşa Edin

200'den fazla plastik parçayı ve suyla doldurduğunuz piston tüplerini kullanarak insan elinin hareketlerini simüle etmek için hidrolik güç kullanan harika bir mekanik el yapımı ile robotiği keşfetmeniz sağlanır.

TOTY 2021 Ödüllü Oyuncak

Bir kez monte edildiğinde Cyborg Hand elinizİ bir eldiven gibi kendi elinize giyerek kullanabilirsiniz. Böylelikle şişeler, kurşun kalemler, küçük eşyalar gibi çeşitli eşyaları alıp elinizde tutmak için kendinizi sınayabilirsiniz.

Elinize Göre Ayarlayabilirsiniz!

El;  başparmak ortada olacak şekilde sol el, sağ el ve pençe şeklinde olmak üzere üç şekilde yapılandırılabilir ve neredeyse tüm el boyutlarına uyacak şekilde ayarlanabilir.

Bilgi Dolu Kılavuz

52 sayfalık, tam renkli bir kılavuz; model oluşturma ve denemeye rehberlik eder. Ayrıca, modern dünyada çeşitli görevlere yardımcı olmak için endüstriyel robotlarda pnömatik ve hidrolik sistemlerin nasıl kullanıldığı hakkında ilgi çekici bilimsel bilgiler verir.

Özellikler 

  • 7 Yaş Üzeri için Uygundur.
  • 203 Parçadan Oluşur.
  • Çalışması için Pil veya Güç Kaynağına İhtiyacı Yoktur.
  • Ürün Boyutları: 25.4 x 33 x 11.9 cm
  •  Ürün Ağırlığı: 0.8 kg
  • Çıkış Yılı: 2020

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.