Dede 01240 Küçük Kamyon Plaj Set

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Çok Yönlü Kamyon Kasası

Küçük bir kova içeren plaj setinde yer alan kamyonun çıkarılabilen kasası da kum taşımak için uygundur. Bu sayede minikler daha fazla kum kullanarak daha büyük yapılar inşa edebilir.

Plaja Özel Kamyon Seti

3 yaş ve üzeri çocukların plajda ve kum havuzlarında eğlenceli vakit geçirmesi için tasarlanan Dede küçük kamyon plaj seti, kum taşıma, ıslatma, şekillendirme ve kalıplama için gerekli tüm parçaları içerir.Eğlenceli bir kamyon ve plaj oyun setini bir arada sunan bu özel oyuncak, kamyon, kova, kürek ve tırmıktan oluşur. Böylece çocuğunuz dilediği zaman kamyonu ile oynayabilir veya kumdan küçük yapılar oluşturabilir.

Hayal Gücü ve El Becerisi Gelişimi

Miniklerin kaba ve ince motor becerilerinin gelişimine katkı sağlayacak nitelikte olan plaj seti aynı zamanda hayal gücünün gelişmesine de yardımcı olur. Arkadaşlarla ya da ebeveynlerle yapılan aktivitelerde ise sosyal becerilerin gelişimi desteklenir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
DEDE 01240 KÜÇÜK KAMYON PLAJ SET
Üretim Yeri
ÇİN
Orıjınal Renk
RENKLİ
Ana Renk
RENKLİ
Renk
RENKLİ
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
DEDE
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok